Starlink для роботи на ходу запуститься в грудні

Читати на RU

SpaceX оголосила, що послуги Starlink для рухомих засобів почнуть працювати з грудня 2022 року. Раніше Starlink задумували виключно для роботи під час стоянки, наприклад в кемпінгу, пише The Verge.

  • Послуга обійдеться дорожче. Стандартний сервіс Starlink використовує супутникову антену SpaceX за $599. Для роботи під час руху потрібна плоска високоефективна антена, яка коштуватиме аж $2500.
  • Сама послуга коштуватиме $135 на місяць за інтернет-з’єднання Best Effort.
  • На сайті SpaceX сказано, що апаратне забезпечення розроблено таким чином, щоб бути стійким до атмосферних впливів і «розроблено для постійної установки на транспортному засобі». Це також, ймовірно, підвищує ціну на підʼєднання.
Зображення: SpaceX

Використання в русі підтримується для користувачів із послугою Starlink RV, яка відповідає таким критеріям:

  1. Використання Flat High Performance Starlink.
  2. Starlink надійно встановлюється за допомогою кріплення, що входить до комплекту Flat High Performance Starlink.
  3. Використання Flat High Performance Starlink під час руху без спеціального кріплення або використання будь-якої іншої моделі Starlink призведе до втрати обмеженої гарантії на Starlink. 

Клієнти на «вибраних ринках» наразі можуть замовити його. Україна також є серед цих країн, одна в тут діятимуть обмеження щодо швидкості зʼєднання.

Карта роботи Starlink для транспорту. Зображення: SpaceX

Компанія деякий час розвивала цю можливість, але FCC надала дозвіл на використання системи на транспортних засобах, що рухаються, лише на початку цього літа. Відтоді SpaceX оголосила, що її послуги надаватимуться на літаках і круїзних лайнерах тому має сенс, що наступними будуть автомобілі — або «будь-який рухомий наземний об’єкт», як зазначає генеральний директор компанії Ілон Маск.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук