Ютубер MrBeast хоче залучити $150 млн інвестицій. Оцінка бізнес-імперії — $1,5 млрд

1
Читати на RU

Ютубер MrBeast планує залучити $150 млн для свого бізнес-портфелю з декількох компаній. Як повідомляє Axios, якщо угоду вдасться закрити, оцінка компанії зросте до в $1,5 млрд.

  • Справжнє імʼя ютубера Джимі Дональдсон. Він викладає відео на платформі з 2010 року і має декілька каналів. Його головний канал MrBeast є п’ятим у світі за розмірами аудиторії і має 107 млн підписників. 
  • Крім власного каналу на YouTube, MrBeast керує Beast Reacts (19,8 мільйона підписників), MrBeast Gaming (29,1 мільйона підписників) і MrBeast Shorts (16,2 мільйона підписників).
  • За оцінками Forbes, MrBeast заробляє понад $54 млн на рік.
  • Зараз MrBeast спілкується з венчурними інвесторами про першу інвестицію в його загальний портфель, який включає кілька компаній, окрім його імперії на YouTube.
MrBeast. Фото: Twitter MrBeast

У 2020 році MrBeast запустив компанію з доставки їжі під назвою MrBeast Burger, яка здійснює доставку в понад 1000 міст у США, Канаді та Великобританії. Минулого місяця він відкрив свій перший фізичний ресторан для MrBeast Burger у Нью-Джерсі, залучивши тисячі відвідувачів у день відкриття. У січні MrBeast відкрив власний бізнес із закусок під назвою Feastables, який заробив понад $10 млн за перші кілька місяців роботи.

У січні компанія Feastables залучила $5 млн США за оцінкою в $50 млн від 776, Shrug Capital і Sugar Capital. Хоча MrBeast Burger є набагато більшим бізнесом, ніж Feastables, останній є набагато прибутковіший.

Чому це цікаво

Зірки YouTube стали справді цікавими для інвесторів в контент завдяки своїй здатності спільноти шанувальників. Минулого року Candle Media заплатила $3 ​​млрд готівкою та акціями для Moonbug Entertainment, компанії, що стоїть за вірусним дитячим каналом CoComelon. На початку цього року Night Media також залучила 100 мільйонів доларів від The ​​Chernin Group для нової інвестиційної компанії під назвою Night Capital.

Залишити коментар

Коментарі | 1

  • Шановні, чи є у вас хтось, хто хоч якось переверіяє те, що ви пишете.
    Згаданий вами блогер має 167 млн аудиторію (ваша помилка складає усього 60 млн людей) і є другим, а не пятим у світі за розміром аудиторії. Де ви берете взагалі ці цифри?

Пошук