«Акордбанк» та NAVI продовжують спільно допомагати ЗСУ, вже 120 авто надано нашим воїнам

Команда «Акордбанку» завдяки синергії зі всесвітньовідомим кіберспортивним клубом Natus Vincere (NAVI) продовжує допомагати Збройним Cилам України. За останні 2 місяці «Акордбанк» та NAVI передали ще 30 броньованих автомобілів і пікапів різним підрозділам ЗСУ. Загалом з початку повномасштабного військового вторгнення росії в Україну спільними зусиллями вже передано 120 броньованих і багатоцільових авто для ЗСУ та правоохоронних органів. Окрім цього наші героїчні воїни отримали планшети, дрони, генератори, активні навушники та інше необхідне обладнання для підвищення ефективності боротьби з російськими окупантами та підтримки наших військових.

«Забезпечення мобільності військових підрозділів при виконанні бойових завдань є вкрай важливою складовою їх успіхів. На жаль, автівки дуже швидко виходять з ладу. Тож потреби в них – постійні. Передані «Акордбанком» і NAVI авто працюють на сході та на південному напрямку, і щодня допомагають підрозділам Десантно-штурмових військ ЗСУ виконувати завдання», – зазначив Андрій Галась, полковник, Начальник логістики Командування Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

«З початку військової агресії росії проти України ми зберегли щомісячну прибуткову діяльність, збільшили кількість робочих місць та відкрили майже 30 нових відділень. Це наша професійна відповідь ворогу. Але найголовніший результат Команди «Акордбанку» – це системна та регулярна підтримка Збройних Сил України. З початку військової агресії росії ми з NAVI передаємо ЗСУ в середньому по 1 авто кожні 2 календарні дні й спільним результатом ми допомагаємо нашим героїчним воїнам нищити ворога і звільняти українську землю від російських окупантів», – зазначив Олексій Руднєв, Голова Правління ПуАТ «КБ «Акордбанк».

«Командна робота – це те, на чому ми в NAVI знаємось чи не найкраще. Ми вдячні ЗСУ за можливість працювати, повноцінно функціонувати у рідній країні, відкривати нові буткемпи та академії заради розвитку українського та світового кіберспорту. NAVI прагне виховувати нові покоління наших гравців, щоб у майбутньому якомога більше українців представляли країну на змаганнях tier-1 рівня», – Євген Золотарьов, Генеральний директор клубу NAVI.

Працюємо разом на Перемогу! Підтримуємо Збройні Сили України! Все буде вільна Україна!

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук