7500 співробітників Twitter чекають на лист, з якого дізнаються – звільнені вони чи ні

Ілон Маск почне звільняти співробітників Twitter вже цієї пʼятниці, 4 листопада. Як пише The New York Times, під скорочення потрапили 7500 людей за трохи більше, ніж тиждень після того, як Маск очолив соціальну мережу.

Що сталося

Співробітників Twitter про початок масових звільнень повідомили в email-розсилці. Їм наказали йти додому і не ходити в офіси в п’ятницю, оскільки скорочення тривають. Раніше в корпоративному Slack співробітники звернули увагу на повідомлення, що під звільнення можуть попасти до 3738 осіб.

Тепер 7500 співробітників мають отримати листи з темою «Ваша роль у Twitter» до 9:00 за тихоокеанським часом. В листі буде сказано, звільнили їх чи ні, і який план дій буде далі.

«Щоб повернути Twitter на правильний шлях, ми пройдемо через складний процес скорочення нашої глобальної робочої сили», — йдеться в електронному листі. «Ми усвідомлюємо, що це вплине на низку людей, які зробили цінний внесок у Twitter, але, на жаль, це необхідно».

Скріншот: blognote

Увечері в четвер, 3 листопада, деякі працівники вже отримали ці листи на пошту. Пізніше деякі з них заявили, що втратили доступ до систем компанії, що, можливо означає звільнення.

Деякі інші співробітники Twitter дізналися електронною поштою, що їх не звільнили. У цьому електронному листі було сказано, що офіси компанії знову відкриються в понеділок, а наступного тижня буде більше інформації.

Пан Маск «з нетерпінням чекає, щоби незабаром розповісти всім про своє бачення компанії», — йдеться в повідомленні.

Маск і його стиль управління

27 жовтня пан Маск завершив покупку Twitter за $44 млрд і одразу звільнив виконавчого директора та інших топ-менеджерів. Відтоді ще низка керівників пішли у відставку або були звільнені, а тих, хто лишився, попросили скласти списки високо та низькоефективних співробітників.

Маск також залучив понад 50 інженерів і співробітників з інших своїх компаній, включаючи виробника електромобілів Tesla, щоб створити списки звільнених працівників Twitter.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук