ГО «Еволв» запустила безкоштовний онлайн-курс з ІТ-підприємництва для українських жінок

Громадська організація «Еволв» за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні розробила безкоштовний онлайн-курс з ІТ-підприємництва для українських жінок. В перший тиждень на курс зареєструвалось більше ніж 2300 учасниць. 

FeMade — це курс з ІТ-підприємництва для жінок, які хочуть розпочати власну справу або почати кар’єру в ІТ, але не знають з чого почати. FeMade був розроблений з урахуванням усіх відмінностей у досвіді жінки-підприємниці та чоловіка-підприємця.

Курс є повністю безкоштовним і складається з онлайн-лекцій та вебінарів, які можна переглянути в будь-який зручний час та з будь-якого куточка світу (окрім території рф та білорусі).

Програма курсу включає фундаментальні теми, серед яких:

  • бізнес моделювання та Lean-методологія;
  • робота з ідеєю та її валідацією;
  • визначення цільової аудиторії та ціннісної пропозиції для неї;
  • основи проджект-менеджменту.

Короткі та ґ‎рунтовні відеолекції одразу прийшлись до вподоби учасницям. Всі навчальні матеріали були розроблені відповідно до lean-методології, не потребують спеціальної підготовки й підходять як для початківців, так і професіоналів. А навчальна платформа FeMade адаптована для комфортного проходження курсу незалежно від рівня комп’ютерної грамотності.

FeMade – це не лише про вивчення нової інформації, це і про її застосування. Саме тому, програма курсу включає тести для самоперевірки в кінці кожної лекції, а також практичні завдання, які мотивують учасниць застосовувати здобуті знання на практиці. Сертифікат про проходження курсу можна отримати лише після виконання обох завдань. 

Менш ніж за тиждень на курс записалися понад 2300 охочих. Для учасниць було створене ком’юніті, де вони можуть спілкуватись та обмінюватись досвідом у форматі peer to peer learning. Саме там дівчата можуть звернутись за порадою у виконанні завдань або ж просто підтримувати одна одну під час проходження курсу.

Курс FeMade створено командою Громадської Організації «Еволв» за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

«Еволв» було засновано у 2018 році в місті Києві. Метою організації є підтримка підприємництва в Україні та відбудова української економіки після війни. За час існування «Еволв» було створено та запущено низку безкоштовних проєктів у співпраці з міжнародними організаціями та донорами. Зокрема, організовано першу офіційну делегацію українських стартапів на конференцію SLUSH, яка відбудеться у місті Гельсінкі 17-18 листопада 2022 року.

Курс FeMade було запущено 31 жовтня 2022 року і реєстрація триває. Учасниці можуть зареєструватись на курс за цим посиланням.

Більше інформації можна дізнатись на сайті курсу FeMade.

Про всі новини курсу дізнавайтесь за посиланням на соціальні мережі: «Інстаграм» та «Фейсбук».

Головою проекту FeMade є Дар’я Сазонова, підприємниця, співзасновниця ГО Evolve. 
За шість років роботи в стартап екосистемі встигла запустити декілька старап-акселераторів та інкубаторів в Україні, попрацювати з більше ніж 300 фаундерами стартапів на різних стадіях, як ментор та едвайзер та у 2021 році заснувати власну компанію Advicera OY у Фінляндії (компанія займається розробкою програмного забезпечення для освітніх програм та стартап-акселераторів).

У 2018 році Дар’я заснувала у Києві громадську організацію EVOLVE, метою якої став розвиток української стартап-екосистеми та підтримка українських підприємців. За час свого існування команда організації встигла провести безліч безкоштовних освітніх заходів у співпраці з міжнародними донорами та організаціями.

«Курс (“FeMade”) створено виключно для жінок. Досвід жінки-підприємниці насправді відрізняється від досвіду чоловіка-підприємця. Нашим завданням було зробити курс з урахуванням особливостей цього досвіду».

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук