Квитки на потяг Київ-Варшава тепер можна придбати тільки онлайн

Читати на RU

«Укрзалізниця» перевела повністю в онлайн продаж квитків на поїзд №67/68 Київ — Варшава, щоб завадити шахраям-спекулянтам та спростити доступ до квитків пасажирам. Про це повідомляє Dovkola.media з посиланням на офіційну заяву національного перевізника.

Чому тільки онлайн?

  • Прямий рейс Київ — Варшава лишається найпопулярнішим з міжнародних напрямків, які сьогодні пропонує «Укрзалізниця». На нього збільшено пропозицію місць у 2,5 рази, але всеодно спостерігається дефіцит: обмеженою є кількість вагонів габариту RIC, які можуть із перестановкою колісних пар прямувати до польської столиці.
  • Разом із тим почастішали випадки, коли наші пасажири стають жертвами шахраїв-спекулянтів, які перепродають квитки «з рук» чи в соціальних мережах на своїх сторінках. Крім того, виявлені випадки підроблених проїзних документів.
  • Щоб цього уникнути й забезпечити максимальну прозорість, «Укрзалізниця» з 10 листопада запроваджує низку заходів із впорядкування продажу квитків на «варшавський» потяг. Зокрема, продаж квитків варшавського напрямку переводиться повністю в онлайн-режим (на сайті та в мобільному додатку «Укрзалізниці»). 
  • Касири в старому «ручному» форматі ці квитки не реалізовуватимуть: не потрібно буде стояти в чергах та «полювати» на квитки, а в прозорому онлайн-каналі залізниця матиме можливість відслідковувати та блокувати спекулянтів.

Як змінились правила купівлі та повернення квитків Київ-Варшава-Київ

  • Продаж квитків онлайн на напрямки Київ — Варшава та Варшава — Київ відкриватиметься о 08:00 за 20 діб до дати рейсу, щоб усі пасажири були в рівних умовах.
  • Кількість квитків, які можна придбати на поїзд Київ — Варшава — Київ онлайн в одні руки, буде обмежена 4 квитками на одне замовлення. Бот-акаунти користувачів, які автоматично бронюють серії квитків одночасно, будуть блокуватись IT-системою автоматично та незворотно.
  • Для групових замовлень створено спеціальний онлайн-канал замовлень, а офіційні делегації, запити від дипломатичних та державних установ обслуговуватимуться виключно у відповідній спеціалізованій касі (кількість таких бронювань додатково обмежується, щоб вивільнити максимум квитків пасажирам у доступному всім онлайн-каналі).
  • Повернення квитків варшавського напрямку, придбаних онлайн, можливе лише в претензійному порядку в касах вокзалу. Це дозволить припинити масовий викуп квитків онлайн через запрограмовані «боти», а потім обмін їх на відповідні іменні квитки для знайдених шахраями пасажирів.
  • Відтепер при поверненні через касу квитки повертатимуться в загальний квитковий пул, доступних для всіх в онлайн-каналі.
  • Квитки на менш ажіотажні напрямки (наприклад, Київ — Хелм, звідки налагоджено зручну пересадку на Варшаву) можна повертати в звичайному форматі, у тому числі онлайн.

Як повідомляється в пресрелізі «Укрзалізниці», обсяги міжнародних перевезень у порівнянні з показниками до повномасштабного вторгнення зросли в 9 разів. Запустились 5 нових сполучень до Європи.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук