Як відправити посилку «Укрпоштою» без світла

В умовах відсутності світла та інтернет-зв’язку, відділення «Укрпошти» продовжать працювати: будуть приймати заздалегідь оформлені відправлення та видавати оплачені посилки.

Якщо у вас є доступ до інтернету, ви можете самостійно оформити відправлення у мобільному застосунку «Укрпошти», та принести посилку у відділення, тільки щоб віддати на відправку. Ось як це зробити:

  1. Зареєструйтеся у мобільному застосунку «Укрпошти». Вкажіть email і пароль, погодьтеся з політикою конфіденційності та введіть ваші дані (ПІБ, зокрема прізвище й ім’я латиницею, номер телефону, індекс та адресу).
  2. Виберіть на головному екрані «Оформити відправлення».
  3. Зазначте вагу й максимальну сторону посилки та виберіть тип відправлення: «Укрпошта Експрес», «Укрпошта Стандарт», «Укрпошта Документи».
  4. Оскільки ви зареєструвалися, дані про відправника підтягуються автоматично. Лише натисніть на «Продовжити». Якщо в цьому є потреба, можна внести зміни.
  5. Вкажіть дані про отримувача (ПІБ та номер телефону).
  6. Виберіть спосіб доставки (до відділення чи за адресою) та заповніть необхідні дані.
  7. Зазначте, хто оплачує доставку (відправник чи отримувач) та вкажіть, як діяти у разі невручення (повернути після безкоштовного зберігання, повернути через 14 днів чи не повертати).
  8. Додайте опис відправлення. Поставте галочку напроти необхідних пунктів (оголошена цінність, сума післяплати, з повідомленням про вручення, SMS про отримання, огляд під час вручення).
  9. Натиснувши на «Оформити», помістіть відправлення у папку — і готово. Завантажте та, якщо є можливість, надрукуйте супровідні документи.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук