В Україні з’явилась гра, в якій можна побити путіна

Читати на RU

Українські розробники створили антистрес-гру Kick the Pu, в якій потрібно бити президента РФ Гравці можуть використовувати декілька видів зброї – ніж, автомат, граната та гранатомет. Завантажити гру вже можна в  App Store та Google Play в будь-якій країні світу крім рф та білорусі.

  • В безплатній версії гри присутня реклама, більша частина доходів від якої буде відправлена на підтримку ЗСУ.
  • А за $0,99 можна придбати преміум-версію гри, всі гроші від якої також підуть на лікування бійців. Звіти про відправлення коштів будуть опубліковані в Telegram-каналі розробників.
  • Іграшка створена командою українських айтівців та опозиційно налаштованих білоруських програмістів, які вимушені були покинути свою країну через переслідування.

«Перша версія гри була готова вже за 3 тижні, у квітні. Тоді почався довгий та складний процес публікації додатка в App Store та Google Play. Адміністрації магазинів багато разів відхиляли завантаження додатка, пропри апеляції, яких було понад 15»,  розповідає один з розробників Влад Сень. 

В очікуванні нашестя ботів і кібератак ФСБ росії на гру розробники радять всім охочим завантажити Kick the Pu, оскільки скоро вона може стати недоступна, через атаки ботів. Якщо завантажити гру на свій гаджет зараз, то в неї можна буде грати навіть тоді, коли її видалять з магазинів. 

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук