Український каршеринг Getmancar запустився в Грузії

Читати на RU

Український сервіс каршерингу Getmancar запрацював у Грузії. Раніше він працював у Києві, Дніпрі та західних областях України.

  • Додаток працюватиме в Батумі та Тбілісі. Зараз там доступно 20 автомобілів марки Hyundai Elantra, за потреби кількість збільшать.
  • Тариф прокату становить 18 тетрі на хвилина, 16 ларі на годину чи 160 ларі на день. У цю суму вже закладено вартість палива.
  • Щоб орендувати машину, необхідно зареєструватися в застосунку Getmancar (доступний для iOS та Android) й обрати на мапі авто.

Фото: Getmancar

За словами СЕО Getmancar Тараса Гетманського, технічну підтримку сервісу в Грузії забезпечує українська команда. «Для нас це додатковий розвиток і крок вперед. Важливо нести прапор України на економічному фронті й одночасно забезпечувати валютний виторг для країни. Крім того, на кожних п’ять новостворених локальних робочих місць, створюємо додаткове робоче місце для українців – менеджерів середньої ланки та вище, які курують процеси. Ми продовжуємо працювати в Україні та плануємо й надалі розвивати сервіс і виходити на нові закордонні ринки», – зазначає Тарас Гетманський.

Getmancar – український сервіс каршерингу, який працює з 2017 року та пропонує оренду авто різного класу похвилинно, погодинно та подобово. Кількість користувачів сервісу складає понад 180 000.

19 вересня Getmancar запустився у Львові. Із початком блекауту українська компанія переживає непрості часи. Без інтернету важко комунікувати з користувачами, автівки блокуються із речами водіїв всередині, а моделі машин на карті «літають» під час повітряних тривог.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук