GlobalLogic відкриває центри цифрової інженерії в Іспанії

GlobalLogic, компанія групи Hitachi, оголосила про плани відкрити нові інжинірингові центри в Іспанії. Про це заявив Нітеш Банга, президент і СЕО GlobalLogic, на зустрічі з прем’єр-міністром Іспанії Педро Санчесом. Як повідомляють в компанії, для запуску вже у 2023 році розглядаються міста Валенсія та Малага.

Деталі відкриття центру в Іспанії

Нітеш Банга, президент і СЕО GlobalLogic та прем’єр-Міністр Іспанії Педро Санчес

Іспанські центри будуть першими офісами GlobalLogic в регіоні Південно-Західній Європи – на додаток до понад 20 локацій у 9 країнах в регіоні EMEA. Центри надаватимуть інженерні послуги клієнтам з Іспанії та всього світу як на місці, так і за його межами, залежно від потреб замовника.

Іспанія є ключовою країною для GlobalLogic, через публічну відданість уряду цифровій трансформації своєї економіки, викладеною в програмі Digital Spain 2026 (España Digital), а також через поточні програми залучення технологічних компаній до інвестування в країну.

«Ми раді розширити нашу діяльність в Іспанії. Можливість розвиватися в країні, яка публічно підтримує програми цифрової трансформації, а також співпрацювати з найкращими талантами в Іспанії для досягнення наших спільних цілей — неймовірно захоплює. Крім того, ми вдячні за теплу зустріч і неймовірну підтримку адміністрації пана Прем’єр-Міністра Педро Санчеса протягом усього процесу. Я бачу, що наші інвестиції тут можуть отримати великі результати», — коментує Нітеш Банга, президент і СЕО GlobalLogic.

GlobalLogic заснувала свою юридичну особу в Іспанії у 2022 році. Стратегія розширення компанії включає органічне зростання, а також одночасний пошук можливостей для зростання шляхом придбання всередині країни. Для своєї діяльності в Іспанії GlobalLogic розглядає кілька цільових міст, включаючи Валенсію та Малагу для запуску у 2023 році, та Мадрид і Таррагону в більш довгостроковій перспективі.

«Іспанія повністю підтримує інклюзивну й людяну діджиталізацію, що побудована на державно-приватному партнерстві. Такі проєкти з інвестицій є ключовим компонентом на шляху до цифрової трансформації», — прокоментував прем’єр-Міністр Іспанії Педро Санчес.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук