«Вікіпедія» оновила інтерфейс вперше за 10 років. Що нового

«Вікіпедія» оголосила про запуск першого великого оновлення дизайну за понад десять років. Оновлений інтерфейс, який з’явився напередодні 15 січня, робить сайт зручнішим і більш модернізованим.

  • Оновлення запроваджує покращений пошук, який тепер використовує зображення та описи, що полегшує пошук статей у «Вікіпедії».
  • Інструменти для перемикання мов зʼявляться у більш помітному місці.
  • Шапка сайту буде прокручуватися під час прокручування. Це дозволяє користувачам зосередитися на читанні та редагуванні
  • Також з’явиться зміст, який дозволить орієнтуватися в процесі читання.

Оновлення запрацювало спочатку в англійській «Вікіпедії», а згодом пошириться на 318 інших активних мовних версій «Вікіпедії». В компанії кажуть, що новий інтерфейс «Вікіпедії» створений, щоб задовольнити потреби наступного покоління користувачів. Оновлення створене у співпраці з читачами та редакторами-добровольцями.

Понад 30 різних груп волонтерів з усього світу, від Індії та Індонезії до Гани та Аргентини, брали участь у концептуалізації, розробці продукту, тестуванні та розгортанні. Покращення були додатково сформовані глобальними дослідженнями та відгуками користувачів.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук