Google працює над трекером Grogu, який стане конкурентом AirTags

Google працює над новим пристроєм відстеження, який має стати конкурентом AirTags від Apple. Як пише видання 9to5google.com, що трекер розробляється під кодовою назвою Grogu — це відсилання до культової серії фільмів «Зоряні війни».

  • Інша кодова назва «Groguaudio» говорить про те, що трекер Google ймовірно буде оснащений динаміком.
  • На AirTags від Apple вбудований динамік служить засобом захисту конфіденційності і як допоміжний засіб визначення місця розташування.
  • Це лише одна з багатьох потенційних проблем конфіденційності, над якими Google потрібно буде попрацювати, перш ніж запустити гаджет для відстеження.

Чому це цікаво?

З 2021 року Google включив ультраширокосмуговий зв’язок (UWB) у свої смартфони Pixel 6 Pro і Pixel 7 Pro. Наразі функція використовувалася лише для окремих випадків, наприклад розблокування автомобіля або надсилання файлів друзям. Однак вже зараз зрозуміло, що Google має намір використовувати UWB частіше.

Протягом останніх кількох років Google докладає значних зусиль, щоб розширити програму «Знайти мій пристрій», щоб зробити цю можливість доступною для мільйонів сучасних пристроїв на Android. В екосистемі Apple одним із найкращих способів стежити за пристроєм є AirTag. Ці аксесуари видають сигнали Bluetooth і UWB, які дозволяють визначити їх розташування з точністю до дюймів.

Попри те, що Bluetooth-трекери існують уже кілька років, їх точність викликала серйозні занепокоєння. Люди збентежені, що зловмисники можуть слідкувати за ними та залишатися поза підозрами. Тому минулого року Google почала працювати над «сповіщеннями про незнайомі пристрої», за допомогою яких смартфон Android сповіщатиме про будь-які трекери поблизу.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук