21 сайт для для вивчення англійської безкоштовно онлайн

Інструктор з англійської мови в IT-компанії Intellias Роксолана Колодка опублікувала підбірку ресурсів, на яких можна безкоштовно вивчати та вдосконалювати володіння англійською мовою. Це і різноманітні курси, і інтерактивні вправи, тренажери для вимови, словники та фільми.

Вчи граматику, тренуй вимову (курси, вправи, додатки)

 1. Alison.com – безкоштовні курси з можливістю отримати сертифікат. На платформі є курси з різних дисциплін, у тому числі й з англійської. Щоб отримати доступ, потрібно зареєструватися.
 2. Saylor.org – багато безкоштовних курсів для різних рівнів з доступом по реєстрації.
 3. Learn English від British Council – платформа для вивчення і вдосконалення бізнес-англійської з курсами, вправами, статтями. Доступ по реєстрації.
 4. learningapps.org – безкоштовні інтерактивні вправи на будь- які теми. Навчання відбувається за допомогою невеликих інтерактивних модулів.
 5. Eslbrains.com – багато вправ на популярні теми з використанням відео, аудіо та графічних матеріалів.
 6. iSlcollective.com – спільнота вчителів ESL/EFL, які безкоштовно публікують свої власноруч створені відео-уроки англійської мови, щоб допомогти користувачам з усього світу вивчати англійську мову.
 7. Liveworksheets.com – самостійно обирайте граматичні теми і тренуйтеся 
 8. Youglish.com – тренуйте свою вимову слів. Можна обрати різні вимови: британську, американську чи австралійську.
 9. News in Levels – новинний канал, адаптований під різний рівень володіння англійською. Читайте новини мовою оригіналу і прокачуйте словниковий запас.
 10. Englishcentral.com – вивчайте англійську з допомогою відео з субтитрами. Можна підібрати уроки відповідно до свого рівня володіння мовою. 
 11. Duolingo.com – популярна платформа для вивчення англійської мови. Найкраще підійде для користувачів початкового рівня. Можна вчитися кожну вільну хвилину з-допомогою додатку.
 12. Englishdom.com – безкоштовний онлайн-тренажер з граматичними та практичними заняттями.
 13. Jokesinlevels.com – вивчайте англійську з гумором. Жарти, анекдоти та веселі історії з аудіо – відповідно до вашого рівня англійської.
 14. Perfect-english-grammar.com – вправи для вдосконалення граматики.
 15. Tandem – щоб знайти співрозмовників для практики своєї англійської, можна скористатись цим додатком для iOS або Android.

Вдосконалюй «живу англійську» (фільми з субтитрами, словники ідіом та виразів)

 1. Show-english – бібліотека фільмів, серіалів, кліпів та відео з субтитрами та вбудованим перекладачем.
 2. Ororo.tv – ще один аналогічний сервіс у більш сучасному інтерфейсі.
 3. Urban dictionary – словник ідіом, виразів та висловів, який допоможе краще розуміти нейтівів.
 4. Macmillan dictionary – знаходьте значення, вимову, синоніми, словосполучення, ідіоми, базворди та покращуйте свою англійську за допомогою ігор, тестів і корисних ресурсів для вчителів і учнів.
 5. Cambridge dictionary – словник та перекладач, пошукова система по словам та ідіомам.
 6. Oxford learners dictionaries – словник постійно поповнюється новими словами та висловами, які щоденно зʼявляються в корпоративному світі та побуті завдяки глобалізації.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук