GitHub досяг 100 млн активних користувачів

Платформа для розміщення коду GitHub оголосила, що зараз сервісом користуються 100 мільйонів розробників. Як повідомляє TechCrunch, останні 10 млн користувачів приєднались всього за 3 місяці, з жовтня 2022 року.

  • GitHub пройшов довгий шлях з моменту свого запуску у 2008 році й тепер є практично стандартом хостингу для мільйонів проектів з відкритим кодом і пропрієтарного програмного забезпечення.
  • 10 років тому, у 2013 сервіс мав всього 3 мільйони користувачів. 5 років тому, коли Microsoft оголосила про придбання GitHub за $7,5 млрд, його використовувало вже 28 мільйонів розробників. А станом на жовтень 2022 вже понад 90 мільйоні людей користувались сервісом. Таким чином, ще 10 млн користувачів приєднались всього за останні 3 місяці.
  • Цей показник значно перевершує початкові плани компанії. У 2019 році колишній генеральний директор GitHub Нат Фрідман заявляв, що компанія прагне досягти 100 мільйонів користувачів лише до 2025 року.
  • На платформі GitHub Microsoft розвиває інструмент Copilot AI, який за допомогою штучного інтелекту автоматично дописує код за розробників. Крім того, більш важливим для Microsoft, принаймні в найближчій перспективі, є те, що різноманітні платні плани GitHub приносять компанії близько $1 млрд щорічно.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук