Fuelfinance залучила $1 млн на розвиток продукту для фінансового планування у стартапах

Fuelfinance, компанія, що розробляє програмне забезпечення для фінансового менеджменту та планування стартапів, залучила $1 млн у раунді seed. Про це AIN.UA розповіли у Fuelfinance.

Альона Мисько та Ярослав Ажнюк, співзасновники Fuelfinance
Фото: Fuelfinance
  • Серед інвесторів — Маркус Вілліг, CEO Bolt, та Джон С. Кім з SendBird, а також фонди Stratmind із Сан-Франциско та BADideas.fund, що фокусуються на Східній Європі.
  • Внаслідок угоди інвестори отримають менше ніж 10% частки компанії, але точної цифри не розкривають.
  • Fuelfinance розробляє рішення, в основі якого — набір інструментів, що спрощують стартапам управління фінансами: від ведення бухгалтерського обліку до створення звітів про прибутки та збитки, а далі — сценаріїв фінансового планування, економіки та дашбордів. За словами компанії, її продукт виконує найбільш рутинну роботу засновників стартапів та фінансових команд, економлячи час та дозволяючи менеджменту приймати рішення на основі перевірених даних.

«38% стартапів помирають через те, що закінчуються гроші, — каже Альона Мисько, CEO та співзасновниця Fuel. — Це божевілля. Уявіть, що ми викидаємо 38% їжі чи будь-яких товарів, які виробляємо. Місія Fuel — вберегти компанії від фінансових помилок, яких не повинно було статися. Якщо нам це вдасться, ми зможемо не тільки зберегти значну частину ВВП, але й для деяких людей врятувати справу всього їхнього життя, а також уникнути багатьох особистих драм».

  • В основі програмного забезпечення компанії — звичні електронні таблиці Google як зовнішній інтерфейс для відображення інформації. Це робить продукт Fuelfinance доступним для стартапів на ранніх стадіях розвитку, запевняють у компанії. У той час, як подібні фінансові або ERP-системи коштують від $100 000 на рік, а їхня інтеграція замає до року, послуги Fuel обійдуться від $999 на місяць і впровадження триває лише 1-2 місяці.
Як виглядав процес залучення інвестицій. Фото: Fuelfinance для AIN.UA
  • Як у Fuelfinance розповіли AIN.UA, у процесі пошуку інвесторів компанія одразу фокусувалась на західних ринках, але також говорила з кількома в Україні. Проте, домовитися з українськими інвесторами не вийшло — виникли труднощі у контексті інвестицій у делаверську компанію через регуляції на виведення капіталу з України.
  • Не зважаючи на те, що протягом останніх двох років бізнес компанії — прибутковий, у Fuelfinance великі плани. Отримані кошти вона проінвестує у подальший ріст, розширення інженерної команди та побудову продаж.

Про Fuelfinance

Fuelfinance була заснована у 2019 році Альоною Мисько, пізніше, у 2021 році, до компанії як співзасновник приєднався Ярослав Ажнюк. На сьогодні, більша частина команди — українці, а найбільшим ринком збуту компанії є США. Серед клієнтів Fuelfinance — Reface, соціальний додаток, кілька стартапів за підтримки YC, таких як Petcube та Awesomic, а також інші стартапи із загальним виторгом понад $200 млн. 

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук