Український медіасервіс MEGOGO виходить на ринок Польщі

Читати на RU

MEGOGO відкриває офіс в Польщі та суттєво розширює каталог польського контенту. Як повідомили в компанії, Польща стане чотирнадцятим ринком, де українська компанія надаватиме свої послуги.

Деталі виходу на польський ринок

Офіс компанії у Варшаві очолив Артур Пацула, який раніше працював у The Walt Disney Company, Sony Music Poland та Solopan. 

«Впродовж останніх місяців ми ретельно готували запуск медіасервісу. ТБ-пакети передплат охоплюватимуть усі провідні канали польського ринку, такі як TVN, Polsat, TV Puls, TV4, Stopklatka TV,  Zoom TV. Каталог фільмів у різноманітному ціновому діапазоні зібраний завдяки плідній співпраці з партнерами з польського та міжнародного ринку», — розповідає Артур Пацула. 

Пропозиція сервісу в першу чергу включає пакети телебачення з інтерактивними функціями, а також бібліотеку фільмів та серіалів, яка буде поповнюватись. Крім того, MEGOGO підготував додаткову пропозицію для всіх українців, які знаходяться на території Польщі. Глядачам доступні 70 популярних українськомовних телеканалів у спеціальному пакеті «ТБ і Кіно UA». 

Польська озвучка українських фільмів

Також MEGOGO Voice, власна студія медіасервісу, підготувала польськомовні озвучки для українських фільмів та серіалів. Вже доступні стрічки «Джек і Лондон», «Любов і блогери», серіал «Брюс» та інші. Таким чином компанія хоче сприяти культурному обміну між країнами. 

Умови ТБ-пакетів передплат:

  • «Стартова» коштує 9,99 злотих ;
  • «Оптимальна» — 29,99 злотих;
  • «Максимальна» —  39,99 злотих;
  • «ТБ і Кіно UA» — 14,99 злотих. 
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук