GitHub звільняє 10% штату і переходить на повністю віддалений режим роботи

Компанія GitHub, що належить Microsoft, оголосила, що звільняє 10% свого персоналу до кінця фінансового року. Крім того, як передає TechCrunch, GitHub закриє всі свої офіси після закінчення терміну їх оренди та перейде на повністю віддалений режим роботи.

Які ще зміни відбулися в компанії?

Крім звільнення 10% співробітників та переходу на повністю віддалений режим роботи GitHub також продовжить дію рішення про призупинення найму, про яке компанія вперше оголосила ще у січні.

«Крім того, ми працювали над підвищенням операційної ефективності та масштабування нашої компанії. Одним із наших рішень є перехід до повністю віддаленого GitHub. Ми спостерігаємо дуже низькі показники використання офісами по всьому світу, і це рішення є свідченням успіху нашої давньої культури дистанційної роботи. Ми не звільняємо офіси негайно, але закриємо всі наші офіси, коли закінчиться їхня оренда або коли ми зможемо це зробити. Ми поділимося з вами більш детальною інформацією про робоче місце та планами переходу, коли ці процеси будуть завершені», — заявив COO GitHub Томас Домке в листі до співробітників.

Крім того, GitHub, що досі прагне залишатися незалежною від свого корпоративного власника (Microsoft), для скорочення витрат переходить на платформу Teams для своїх потреб у відеоконференціях. 

«Ми оголосили про низку складних, але необхідних рішень і бюджетних реорганізацій, щоб як захистити наш бізнес в короткостроковій перспективі, так і дати нам можливість інвестувати в нашу довгострокову стратегію, щоб рухатися вперед», — зазначив представник компанії в коментарі TechCrunch.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук