Дмитро Суслов запустив Uspacy. Це робочий простір для команд

Дмитро Суслов, колишній директор українського «Бітрікс24», запустив стартап Uspacy. Проект анонсували ще у 2022 році, офіційна презентація відбулася 14 лютого 2023 року. Uspacy — це робочий простір для малого та середнього бізнесу, який включає CRM, месенджер, менеджер задач та інші продукти.

Uspacy заявлений як єдиний робочий простір для організації щоденних процесів компаній малого та середнього бізнесу. Він включає спілкування в команді, спільна робота, завдання, бізнес-процеси та CRM. Як каже Суслов, це не унікальний продукт, але він розв’язує щоденні проблеми величезної кількості підприємців.

В Uspacy є два види профілів: короткий і повний. Перший показує основу інформацію та контакти, другий більш детально розповідає про працівника. Ви можете поділитися новинами та загальній стрічці, яка нагадує соцмережу. Також на платформі є внутрішній месенджер, де можна спілкуватися в чатах або особисто. Згодом мають зʼявитися «динамічні чати» підтримка аудіо та відеоповідомлень.

Uspacy має застосунок для смартфонів. За словами Крістіни Русу, провідної дизайнерки Uspacy, в майбутньому він зможе повністю замінити роботу в браузері. Зараз в додатку доступний ще не весь можливий функціонал.

В Uspacy є групи, які можуть бути закритими або відкритими. Там зʼявляються публікації, які бачать лише підписники цих груп. Також існує інструмент, який передає завдання та справи від одного працівника іншому. Це дозволяє спростити роботу під час зміни кадрів.

Зображення: Uspacy

Однією з головних особливостей є «завдання». Менеджер може створити таке завдання, обрати кінцеву дату, додати опис і файли, а також учасників та їх ролі. В процесі виконання усі учасники можуть залишати коментарі та обговорювати завдання. Ви можете бачити список усіх завдань, і сортувати їх за допомогою фільтру.

Окремий розділ в Uspacy — це внутрішня CRM-система. Там зберігаються ліди та вся інформація про клієнтів. Її можна редагувати, сортувати та залишати нотатки. Також можна створювати воронки, мультиворонки та динамічні дошки. Простір Uspacy можна інтегрувати з будь-якими іншими системами та сервісами через відкритий API.

Дмитро Суслов каже, що Uspacy не можна назвати таск-менеджером чи CRM-системою: «Наші конкуренти — це чати в месенджерах, електронні таблиці та наліпки на робочих столах. У перспективі 5 років ми розраховуємо, що кожна третя компанія малого бізнесу в Україні буде використовувати наш продукт», — пояснює Суслов.

Uspacy доступний в Україні та інших світу, і протягом найближчих місяців розширятиме географію. Зареєструватися та почати роботу можна вже сьогодні. Доступні три плани підписки: безкоштовний, стандартний та преміальний, які відрізняються функціями.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук