В Microsoft заявили, що блокування GitHub Copilot в Україні — це помилка


16 лютого GitHub запустив у відкритий доступ корпоративну версію інструменту Copilot, який може в автоматичному режимі дописувати код за допомогою штучного інтелекту. Проте, як стало відомо з на форму GitHub, одночасно з цим сервіс заблокував роботу інструменту на території України.

Тепер, як повідомляє Mezha Media, Microsoft надала офіційну відповідь щодо блокування GitHub Copilot в Україні, заявивши, що це просто помилка, яку виправлять вже найближчим часом.

Доступ до GitHub Copilot вже має відновитися

Компанія зазначає, що заборона доступу, з якою зіштовхнулися користувачі Copilot, була багом, а не умисним обмеженням інструменту штучного інтелекту для українських користувачів. В Microsoft вже завантажили виправлення, яке мало відновити можливість розробників використовувати GitHub Copilot.

«Виправлення багу тепер запущено в роботу, і тепер користувачі повинні мати можливість підключатися. Оскільки цей інцидент стався нещодавно, ми все ще досліджуємо фактори, що спричинили його, і надамо більш детальну інформацію про причини та способи його усунення у звіті February Availability Report, який ми опублікуємо в першу середу березня. Ми також передали цю інформацію користувачам у цьому обговоренні спільноти» – йдеться у відповіді Microsoft.

Чому це цікаво?

Помітивши блокування доступу до GitHub Copilot з території України користувачі припустили, що причина криється в політиках OpenAI, на базі технологій якої й побудований інструмент дописування коду. Є список країн, які підтримують OpenAI й Україна не входить до їх числа. А оскільки Copilot базується на OpenAI Codex, GitHub міг накласти відповідні обмеження.

Проте попередні підозри про блокування не підтвердилися, а українці знову отримають простий доступ до інструменту автоматичного дописування коду.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук