Як уанет Байдена в Києві зустрічав. Підбірка мемів

Ранок понеділка 20 лютого почався з обурення автомобілістів: центр столиці наглухо перекритий, найзавантаженіші транспортні артерії паралізовані. Як повідомила міська влада, заходи вжиті з метою забезпечити високий рівень безпеки у звʼязку із візитом важливих партнерів України з-за кордону. Однак, яких саме – не уточнили.

Офіційно відомо, що в цей день Київ відвідує премʼєрка Італії Джорджа Мелоні, а також делегація парламентарів з Ізраїлю. Але у киян своя версія, чому саме в День памʼяті Героїв Небесної сотні у столиці така метушня — і вона справдилась. Джо Байден приїхав до України. AIN.UA ілюструє подію в народних мемах.

Про приїзд Байдена до Києва спочатку вже повідомили ряд політичних блогерів та журналіст видання Bild. Тим часом пильні кияни звітують: президент США помічений поблизу ряду інфраструктурних обʼєктів столиці – на відділенні «Укрпошти» та в «Пузатій хаті».

Для супроводу президента США в ході подорожі «Укрзалізницею» до виконання службових обовʼязків повернулась заслужена провідниця України Вероніка Сердюк.

А щоб іще більше заплутати сліди, з потягу «Пшемишль-Київ» Байден пересів на метро.

Чому підозри від початку впали саме на Байдена? Як повідомили ЗМІ, «головні партнери», яких очікують в Києві – це «хороший сюрприз», який має суттєво допомогти нам наблизити перемогу. Як саме? F-16! – подумали українці і зібралися з плакатами навколо посольства США в Києві.

Між тим, до росії завітав голова МЗС Китаю. Але заради цього на москві нічого не перекривали (за винятком критичного мислення громадянам та кисню ліберальним змі). Натомість у Барановичах підняли в повітря Міг, щоб допомогти «важливим партнерам» прийняти правильні рішення щодо нової допомоги Україні під час візиту в Київ.

З Анжеліною – на каву з круасанами, з Джо – на пиво з горішками.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук