Український Deus Robotics залучив $1,5 млн від фонду SMRK

1

Український стартап Deus Robotics, який займається роботизацією складів, залучив $1,5 млн від українського венчурного фонду SMRK. Про це AIN.UA повідомили у Deus Robotics.

Деталі угоди

  • Стартап займається розробками із робототехніки і софта, необхідними для автоматизації складських та логістичних операцій. Його роботи — різноманітні та вміють виконувати різні завдання, наприклад, сортування, перевезення стелажів та палет, а також роботу із замовленнями.
  • Оцінка стартапа у цьому раунді склала $15 млн, як розповів українському Forbes партнер SMRK Влад Тісленко. Залучені кошти підуть на пошук нових клієнтів та розширення лінійки промислових роботів.
  • Раніше зʼявлялась інформація, що стартап залучав $5 млн від BGV Trident Capital. Але за словами засновника компанії Павла Пікуліна, гроші за контрактом мали надійти до кінця лютого 2022 року, проте їх в компанії так і не побачили: фонд заморозив інвестицію.
Команда стартапу, тут і надалі фото Deus Robotics

Куди підуть кошти

  • За оцінкою команди стартапу, ринок логістичних роботів у США складає $7,5 млрд та може зрости у 40 разів до 2042 року. Із новим раундом фінансування стартап планує більше ресурсів виділяти на роботу із клієнтами та розвиток свого R&D. Залучені кошти підуть на пошук нових клієнтів у США та Європі, а також розширення лінійки промислових роботів.

Що це за стартап

  • Deus Robotics (який раніше називався Deus Robots) заснував програміст Павло Пікулін у 2018 році, він інвестував у проект $1 млн з власної кишені, й додатково $500 000 ангельских інвестицій. В той час він також працював в ігровій компанії WhaleApp, що випускала мобільні ігри Hidden Hotel, Family Zoo, Resort Hotel та Rise of Heroes.
  • В основі рішень Deus Robotics — AI-технологія орієнтування та координації роботів у просторі, яка швидко інтегрується у процеси операторів складів.
  • До останньої інвестиції Deus Robotics успішно виконав один зі своїх найбільших пілотних проектів: поставив більше 40 роботів для сортування посилок українському поштовому оператору «Нова пошта».
  • Цей проект мали запустити в офісі компанії у Білій Церкві, але вторгнення росії до України зірвало ці плани: компанія мала тимчасово евакуювати людей та обладнання до Мукачева. Команда Deus Robotics повернулася до Києва у травні 2022 року, доробила програмне забезпечення та завершила проект для «Нової пошти» у Білій Церкві.
  • Впровадження роботів на склад компанії підвищило швидкість обробки посилок на 200%, порівняно зі складами, де з посилками працюють люди.

Залишити коментар

Коментарі | 1

Пошук