Projector Institute запускає власну AI-лабораторію

Команда Projector Institute запускає освітньо-дослідницький проєкт AI Lab, який запрацює у 2023 році та складатиметься з навчальних програм, онлайн-подій, медіа, досліджень та спільноти ентузіастів і креаторів.

Як повідомили в Projector, усі проєкти лабораторії працюватимуть в чотирьох основних напрямках «Креатив та мистецтво», «Бізнес», «Технології та розробка» та «Гуманітаристика».

«Про ChatGPT-3 та Midjourney в українському інфопросторі говорять давно, а наша ІТ та бізнес спільнота уже впроваджує інструменти штучного інтелекту у власні процеси. На хвилі обговорень українці діляться на два табори – дуже захоплених новими можливостями, та недовірливих через потенціал ШІ замінити деякі звичні для нас професії. Команда Projector Institute запускає освітньо-дослідницький проєкт AI Lab, адже переконана, що подальший розвиток цифрових та технологічних професій потребуватиме тісної взаємодії з ШІ», — зазначили в Projector.

Усі проєкти лабораторії працюватимуть в чотирьох основних напрямках:

  • Креатив та мистецтво. ШІ створює принципово нові творчі можливості, які вплинуть на сфери дизайну, ілюстрації, відео та візуального мистецтва.
  • Бізнес. Нові моделі та процеси, які якісно змінюватимуть підходи до створення та розвитку бізнесів і стартапів.
  • Технології та розробка. Підходи до створення нейромереж, текстових процесорів, генераторів зображень.
  • Гуманітаристика. Пошук відповідей на тисячі питань про етику, філософію свідомості, роль митця і людини, авторські права.

У розробці команди зараз три навчальні програми, набори на які стартуватимуть на початку літа: Product Design with AI, Product Management with AI, Visual Communications with AI.

«Майбутнє можна споживати, а можна створювати. Останній рік ми багато писали про те, як нейромережі змінюють світ. Інтегрували ШІ інструменти в частину навчальних програм — студенти «Проджектора» вже створюють проєкти в Midjourney, а менеджери оптимізують роботу в ChatGPT. Прямо зараз з’являється новий світ і ми хочемо, щоб Україна була його драйвером. Тому плануємо перетворити AI Lab на освітньо-проєктний хаб для побудови інноваційної країни», — Олександр Трегуб, CEO та співзасновник Projector.

Кожний напрям лабораторії складатиметься з різних форматів взаємодії:

  • Навчальні програми;
  • Онлайн-події та зустрічі;
  • Запуск цифрових продуктів на основі ШІ;
  • Дослідження;
  • Спільнота ентузіастів для обміну досвідом.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук