Засновник фонду Digital Future об’єднав свої проєкти під брендом Qollabe

Український підприємець та інвестор Олексій Вітченко об’єднав свої бізнес-проекти під брендом Qollabe. Як повідомили в компанії, до складу групи увійшла компанія Govitall, сервіс онлайн перекладів Translate.com, платформа психологічної допомоги Calmerry та венчурний фонд Digital Future.

«Qollabe — символічна назва, тому що наша група компаній — це про синергію талантів, можливостей та натхнення. Я більш ніж 20 років у бізнесі, за цей час моїм незмінним гаслом було: немає нічого неможливого. Це напряму стосується і проєктів Qollabe — в тій чи іншій сфері ми завжди були новаторами та ставили сміливі бізнес-експерименти, на які ніхто раніше не наважувався», — розповів Олексій Вітченко.

Qollabe має головний офіс в Києві та вже стала резидентом «Дія City». Загальна місія групи — «створювати продуктові рішення, які спрощують життя і роботу людей у всьому світі». 

«Резидентство в Дія.City — це можливість працювати «по-білому». Це береже нашу підприємницьку гідність і наближає нас до цивілізованих стосунків «держава — бізнес». Адже працювати в межах правового поля – це, як мінімум, більш безпечно для бізнесу та самих працівників. Крім того, за умовами цього правового режиму, компанія сплачує ще й воєнний збір, чого ФОПи не сплачують.  Qollabe оформлена офіційно як українська компанія і частина наших співробітників вже співпрацюють з компанією як гіг-контрактори. Плануємо до кінця цього року перевести більшість співробітників до цього правового режиму», — зазначив Вітченко в коментарі AIN.UA.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук