Американська DMS придбала ClickDealer разом із HomeQuote Макса Полякова за $45 млн

Маркетинг-платформа Digital Media Solutions з центральним офісом в місті Клірвотер, Флорида, придбала performance marketing-компанію Макса Полякова, ClickDealer, що включає маркетплейс HomeQuote з офісом в Києві. Сума угоди — $45 млн. Про це стало відомо з публічної заяви Digital Media Solutions 6 березня перед відкриттям торгів на Нью-Йоркській фондовій біржі.

Як кажуть в компанії, угода дозволить DMS зростати в ніші реклами для брендів послуг для домовласників на ринку США, а також зміцнити напрямок роботи напряму з брендами.

«Завдяки цій угоді ми виконуємо наші ключові стратегічні ініціативи щодо зростання. Ми будемо розширюватись на ринку маркетплейсів, щоб тепер включати домашні послуги — галузь, яка, на нашу думку, добре працюватиме на ринку, що знижується, оскільки домовласники ремонтують та удосконалюють свої будинки, замість покупки нових. Ми також будемо розширювати наш бізнес напряму із брендами на міжнародному рівні. Завдяки цьому придбанню ми продовжимо інвестувати та розширюватися в ключових вертикалях і ринках», — заявив Джо Марінуччі, генеральний директор DMS.

Згідно з даними за 4 квартал 2022 року, ринок ремонту та інших побутових послуг в США в 2023 сягне $485 млрд. Маркетплейси послуг з ремонту, як HomeQuote, дозволяють домовласникам отримувати пропозиції і порівнювати ціни на роботи від багатьох підрядників, а підрядникам — розширювати охоплення на місцевих ринках. HomeQuote.io працює в нішах високої вартості, таких як покрівля, вікна та двері, ванні кімнати, кухні, сайдинг і водостічні ринви. За оцінкою DMS, цей та інші медіаактиви ClickDealer нададуть їм додаткові $70 млн-$80 млн доходу вже в 2023 році. Ціна в $45 млн складатиметься з готівки та частково майбутніх доходів.

Про Digital Media Solutions

Digital Media Solutions заснували Джо Марінуччі як СЕО, а також Фернандо Борджес та Луіс Руелас. Платформа дозволяє налаштовувати рекламу брендам в вертикалях страхування, споживчого фінансування, електронної комерції, послуг для домовласників та охорони здоров’я. З квітня 2020 компанія торгується на Нью-Йоркській фондовій біржі. До 2023 DMS має близько 800 людей та 11 угод із злиття та поглинання компаній.

Про ClickDealer

ClickDealer заснували Макс Поляков, Тетяна Середюк та Дмитро Атаманюк. Макс Поляков найбільше відомий в Україні як засновник Firefly Aerospace та EOS Data Analytics. Тетяна Середюк рік тому закрила угоду з продажу TheViewPoint американській Tatari. ClickDealer знаходиться в топі рейтингів Performance Insider і mThink Blue Book, і на 2023 налічує близько 150 людей з великим офісом в Україні.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук