Комітет Конгресу США підтримав заборону TikTok

Комітет закордонних справ Палати представників Конгресу США підтримав заборону соціальної мережі TikTok в США. Про це повідомляє Reuters.

  • Законодавці проголосували 24 голосами проти 16 за законопроект, який надає адміністрації президента можливість бану додатку TikTok, у якого в США — більше 100 млн користувачів. Республіканці голосували за заборону сервісу, демократи — проти.
  • Голова комітету, конгресмен-республіканець Майкл Маккол назвав TikTok загрозою національній безпеці країни, порівняв його зі шпигунською повітряною кулею (яку нещодавно збили над територією США) та закликав діяти. За його словами, будь-хто, у кого цей додаток завантажений на телефон, надає доступ до своєї приватної інформації Комуністичній партії Китаю.
  • Демократи не підтримали проект закону, заявивши, що він потребує додаткового опрацювання та консультацій з експертами.
  • Цей законопроект не описує, як саме працюватиме заборона додатку, але дає адміністрації президента можливість заборонити будь-які дії з TikTok, що закриє можливість завантажувати додаток будь-кому в США.
  • Нагадаємо, вперше китайський додаток, що належить ByteDance та Tencent, намагалися заборонити ще під час президентства Дональда Трампа у 2020 році, але тоді справу не довели до кінця. На даний момент більше 30 штатів США, Канада та деякі органи ЄС заборонили встановлювати TikTok на смартфони, що належать державним діячам або органам.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук