15 українських стартапів вирушать на Startup Grind Global 2023. Як податися?

Startup Grind Kyiv оголосив конкурс для українських технологічних стартапів, 15 переможців якого отримають шанс запітчити свої продукти підприємцям та інвесторам на конференції Startup Grind Global 2023 в Кремнієвій долині.

Як повідомили в Startup Grind Kyiv, організатори також забезпечать стенд в експозоні, воркшопи з підготовки успішного пітчу з американським тренером та участь у спеціальній нетворкінговій події.

Що таке Startup Grind Global?

Startup Grind Global — це щорічна конференція для підприємців, яка організовується мережею Startup Grind. Конференція збирає підприємців, інвесторів, менторів та інші експертів з усього світу, щоб обговорити тенденції та інновації у світі стартапів.

На конференції Startup Grind Global зазвичай виступають відомі підприємці та інвестори, які діляться своїм досвідом, ідеями та порадами. Крім того, на конференції проводяться майстер-класи, панельні дискусії, інтерактивні сесії та інші заходи, що дозволяють учасникам на практиці вивчити нові підходи до розвитку свого бізнесу.

Цьогорічний Startup Grind Global відбудеться 11-12 квітня в Редвуд-Сіті, США. Конференція збере стартапи, скейлапи та інвесторів з усього світу — очікують близько 4 000 учасників. Серед гостей: Accel, Sequoia Capital, Andreessen Horowitz, Y Combinator, Index Ventures, Techstars, Walmart, LinkedIn, 23andMe, Reddit, Draper Associates, Upfront Ventures, та інші титани ринку технологій.

Українська делегація на Startup Grind Global 2023 відбудеться завдяки Програмі USAID «Конкурентоспроможна економіка України» у співпраці з Українським фондом стартапів та Startup Grind Kyiv, за сприяння Міністерства цифрової трансформації України та Посольства України в США.

Як подати заявку?

До участі в конкурсі запрошуються зрілі стартапи, які мають:

  • Готовий технологічний продукт або послугу.
  • Юридичну особу, зареєстровану в Україні.
  • Представника компанії, який знає англійську мову.
  • Позиціонування української компанії.
  • Технології, створені в Україні, та нові продукти, які продовжують тут розроблятися.
  • Історію залучення інвестицій від відомих бізнес-ангелів або фондів. 
  • Розуміння, яку користь принесе участь у  Startup Grind Global 2023: план залучення інвестицій, нових клієнтів чи партнерів. 
  • Змогу відвідати США та самостійно оплатити подорож.

Усі охочі мають до 10 березня заповнити заявку на сайті Українського фонду стартапів. Підприємці, що потраплять до короткого списку, вже 14 березня змагатимуться за місце у делегації під час онлайн-пітчингу. Журі обере 15 стартапів, які вирушать підкорювати Кремнієву долину. 

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук