Чому банки Silvergate та Signature називали важливими для криптоіндустрії? 

За останній тиждень у США виникли проблеми одразу у трьох банків: Silicon Valley Bank, Silvergate та Signature. І якщо перший більше зачепив технологічну індустрію, два останніх були більше орієнтовані на крипторинок. Як наслідок, їх падіння називають серйозним ударом по подальшому розвитку цього напряму в Штатах і проблемами з поширенням криптовалют серед звичайних користувачів. 


Редакція AIN.UA коротко розповідає, чому Silvergate та Signature називали важливими для індустрії банками.

Одна основна причина, чому ці банки важливі — їх платіжні системи. 

  • Silvergate Exchange Network або ж SEN у банку Silvergate.
  • Signet у банку Signature.

Кожна з цих платіжних систем дозволяла проводити грошові перекази 24/7 — без вихідних, у будь-який час. Це важливий елемент для криптоіндустрії, де торги доступні завжди, на відміну від фондового ринку, котрий працює з 9:30 ранку до 16:00 лише у будні дні. 

Завдяки цим платіжним системам, що давали зможу американським клієнтам працювати з своїми коштами у будь-який момент, банки швидко набрали популярність і стали важливою частиною індустрії. Для прикладу, обʼєм транзакцій у Silvergate перевищував $750 млрд, левова частка — саме операції повʼязані з криптовалютами. Цифри Signature ще більші — близько $1 трлн. 

Як стверджують у CNBC, через падіння одразу двох банків величезний американський ринок фактично залишився у вакуумі: одномоментно забрали одразу два найбільш «дружніх» банки. Це не означає, що США залишились відрізаними від світу, але створює певні проблеми ліквідності, швидкості, зручності роботи з криптою.

Ситуація не зміниться, поки нові банки не зайдуть на цей ринок. Великої кількості охочих поки не видно. 

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук