Стартап дня: застосунок для пошуку фізичних та ерготерапевтів Exzom

Рубрика «Стартап дня» на AIN.UA — це трибуна для засновників проектів, де можна познайомити потенційних клієнтів та інвесторів зі своїм продуктом. Редакція зберігає пряму мову спікера. Розповісти про свій стартапі можна, заповнивши анкету за посиланням.

Застосунок Exzom дозволяє знайти фізичного терапевта, центр фізичної терапії, або медичний заклад, який пропонує послуги з реабілітації, прямо в смартфоні.

Засновники та команда стартапу

Засновник стартапу — Юра Геряк. Зараз до розробки та маркетингу залучена наша команда співзасновників та декілька фізичних терапевтів з реабілітаційного центру Zarpa. Загалом до 7 людей.

Про що стартап

Ми розробили застосунок для пошуку фізичних терапевтів, ерготерапевтів та компаній, які надають послуги з фізичної реабілітації. У додатку фахівець може створити свій професійний профіль у якому вказує з захворюваннями та травмами, з якими системами організму він працює та якій віковій категорії пацієнтів надає послуги. Наприклад є фахівці, які надають послуги з фізичної терапії для немовлят, їх небагато і їх завжди важко знайти батькам, у яких з’явилося немовля. А в застосунку це можна зробити в декілька кліків.

Крім цього фахівці та компанії можуть додати іншу інформацію, яка спрощуватиме пошук для потенційних клієнтів/пацієнтів, а саме: чи надає послуги фахівець з викликом до дому пацієнта, чи надає послуги онлайн, чи є знижка для захисників України та постраждалих від війни.

Люди, які потребують послуг з фізичної реабілітації можуть шукати фахівців за спеціальними фільтрами, а також дивитися на карті. Наприклад, якщо хтось шукає фізичного терапевта для свого родича, який переніс інсульт і не має можливості відвідувати медичні заклади, щоб проходити фізичну реабілітацію, то в додатку можна вибрати всіх фахівців, які надають послуги при захворюваннях нервової системи та з викликом до пацієнта. Тоді додаток покаже всіх фахівців, які знаходяться у радіусі 20 км.

Яка модель монетизації

Зараз застосунок безплатний, оскільки ми наповнюємо його фахівцями та компаніями. Надалі це буде місячна підписка для фахівців та компаній. Для людей, які шукають спеціалістів чи реабілітаційні центри додаток буде безкоштовний.

Скільки часу пішло на MVP? Яких помилок припустилися?

Рік часу я працював над застосунком до його публікації і помилок, як таких не було.Оскільки я власник реабілітаційного центру то мені вдалося вивчити проблеми з якими стикаються пацієнти, фізичні терапевти та компанії на власному досвіді.

Як виникла ідея створити стартап?

Фізична терапія відносно нова галузь в Україні й вона розвивається не так стрімко, як маркетинг чи ІТ індустрія. Так склалося, що я вчився на фізичного терапевта і 6 років тому відкрив центр фізичної терапії Zarpa.

Ми зі співзасновниками завжди робили ставку на свій персонал і багато інвестували в навчання. Першою причиною створити такий застосунок було те, що ми не мали можливості допомогти всім пацієнтам/клієнтам, які до нас зверталися. Наприклад наші фахівці працювали тільки з травмами та захворюваннями кістково-м’язої системи, а клієнту потрібний фахівець, який надає послуги при захворюваннях нервової системи. Ми не завжди мали до кого скерувати клієнта, тому почали думати над тим, як розв’язувати цю проблему.

Перше, що ми створили це спільноту в Телеграм чаті куди залучилось понад 1000 фахівців зі сфери фізичної терапії. Спільнота це було чудове рішення. Але в чаті не видно скільки фахівців в якому місті, області тощо.

Тому друге, над чим я працював це чат-бот для пошуку фізичних терапевтів та компаній. Він працює за схожим сценарієм, як додаток. Фахівці реєструються в чат-боті, а пацієнти можуть шукати (тобто отримувати список фахівців, які знаходяться в їхньому місті). Чат-бот дав зрозуміти, що людям це потрібно, оскільки ним почали активно користуватися і я вирішив, що раз це працює то варто зробити щось цікавіше.

До початку повномасштабної війни я вже створив перший прототип застосунку. Коли почалася повномасштабна війна я розумів, що потреби у фізичній реабілітації будуть, як ніколи великими, тому почав працювати над додатком активніше і сьогодні він вже доступний для користувачів.

Хто ваші конкуренти, які в них досягнення?

Конкурентів в нашій ніші немає. Але можна зазначити, що фізичні терапевти інколи розміщують свої оголошення на OLX.

Як ви оцінюєте ринок для вашого продукту?

Труднощі в пошуку фахівців у сфері фізичної реабілітації були до війни, а зараз вони стали ще більшими (зараз важко оцінити кількість поранених, оскільки офіційні дані не розголошуються).

Якщо говорити про кількість фахівців на ринку України, то ми припускаємо, що це понад 2500 терапевтів. Поки що нам не відома кількість компаній, які надають послуги з фізичної терапії, але враховуючи потребу їх кількість буде тільки зростати.

Скільки грошей/часу інвестовано?

Гроші інвестуємо особисті, розробкою застосунку займаюсь самостійно тому на цьому заощадив кошти, але не час). Зараз подаємось на гранти та в пошуках інвестицій, для реклами застосунку та розширення функцій.

Чого вдалося досягти?

Стартап запущено, але він зараз безплатний тому без доходів.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук