10 найбільших угод у регіоні Центрально-Східної Європи за березень

Команда AIN.Capital продовжує активно слідкувати та писати про те, що відбувається та як розвивається tech-сцена Центрально-Східної Європи. Щомісяця редакція англомовного видання збирає інформацію про найбільші угоди, у яких брали участь стартапи та фонди країн регіону. У свіжій добірці — 10 інвестицій березня.


Стартапи

Країна: Словенія

Інвестори: Taiwania Capital, Debiopharm Innovation Fund, First Star Ventures, Redalpine Venture Partners, Pikas, P5 Health Ventures and several angels

Genialis — це стартап, що працює у сфері прецизійної медицини та розробляє AI/ML-платформу виявлення біомаркерів ResponderID. На сьогодні Genialis має офіси у Бостоні, США, та Любляні, Словенія.

Країна: Польща

Інвестори: HiTech ASI, Warsaw Equity Group

Contec спеціалізується на переробці автомобільних шин у сировину, що використовується повторно в промисловості. За словами стартапу, його технологія та продукти дозволять зменшити викиди вуглекислого газу більш ніж у п’ять разів у порівнянні зі звичайною сировиною на основі викопного палива.

Країна: Фінляндія

Інвестори: Endeit Capital, Join Capital, Spintop Venture, Icebreaker.vc

Рішення IPRally на основі АІ дозволяє спеціалістам з інтелектуальної власності набагато ефективніше та швидше знаходити, аналізувати та класифікувати патентну інформацію. Для цього компанія розробила власну технологію, що називається Graph Neural Network.

Країна: Австрія

Інвестори: Mangrove Capital Partners and eQventure 

Заснований у 2016 році, Finmatics займається розробкою рішень з автоматизації процесів, що пов’язані з документообігом: обробку документів, облік, сортування тощо. На сьогодні клієнтами стартапу є понад 900 юридичних фірм та 50 000 компаній різних розмірів.

Країна: Литва

Інвестори: Vsquared Ventures, Practica Capital, Metaplanet

Atrandi Biosciences — це литовський біотехнологічний стартап, що працює над комерціалізацією технології крапельної мікрофлюїдики. З моменту заснування у 2016 році, він вже залучив майже €6 млн.

Фонди

Країна: Фінляндія

Стартап: німецький Hygraph

OpenOcean — це венчурний фонд з офісами у Гельсінкі та Лондоні, що інвестує у компанії на ранніх стадіях. Наприкінці березня він взяв участь у ранді для німецького стартапу Hygraph, що розробляє систему управління контентом на основі GraphQL.

Країна: Фінляндія

Стартап: грецький SafeSize

Фінський фонд 3TS Capital Partners став одним із лід-інвесторів у раунді для грецького стартапу SafeSize. Він розробляє рішення для 3D-аналізу стопи та рекомендацій щодо підбору взуття.

Країна: Фінляндія

Стартап: данський Chromologics

Фінський фонд Nordic Foodtech VC інвестує у фудтех-стартапи скандинавських та балтійських країн. Стартап Chromologics займається виробництвом натуральних барвників, сумісних з більшістю дієтичних потреб.

Країна: Австрія

Стартап: німецький Sunhero

Speedinvest — це один із найбільш активних фондів ЦСЄ із головним офісом у Відні. Цього разу він інвестував у Sunhero, стартап що надає індивідуальні рішення для установки сонячних панелей та послуги з управління ними для побутових споживачів.

Країна: Польща

Стартап: британський Connect Earth

Market One Capital взяв участь в інвестиційному раунді на суму 5,1 млн євро для британського стартапу Connect Earth, що розробляє АРІ для відстеження вуглецевого сліду. Market One Capital — це польський фонд, що інвестує переважно у маркетплейси та SaaS-стартапи на ранніх стадіях розвитку.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук