«Укрпошта» запустила автоматизоване сортування посилок. Доставка – в рази швидше

«Укрпошта» запустила першу автоматизовану сортувальну лінію для посилок. Як повідомили в компанії, завдяки впровадженню 1-го конвеєра на 64 напрями, швидкість обробки дрібних посилок збільшиться у 8 разів.

UIS Tilt tray sorter – це сортувальник, розроблений українськими інженерами. Понад 90% його складових виготовлено на 10 різних промислових підприємствах України, а сортуванням керує власне ПЗ на базі Oracle.

Завдяки впровадженню 1-го конвеєра на 64 напрями, швидкість обробки дрібних посилок збільшиться до 8000 штук на годину. Лише 1 смуга може сортувати понад 150 000 посилок на добу, що у 8 разів більше, ніж працівники «Укрпошти» обробляли вручну.

«Ми покращили не лише показник швидкості, але й точність сортування. Тому, починаючи відсьогодні (а з липня з новою швидкістю), ви зможете отримати нові враження від користування нашими поштовими послугами, оцінити швидкість та якість доставки. Цього року плануємо встановити ще, як мінімум, 4-5 нових ліній, а план на першу половину 2024 – повністю перейти на автоматизований режим сортування по всій країні», — відзначив генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський.

Це лише перший автоматизований конвеєр «Укрпошти» на 64 напрямки. На його виготовлення та впровадження пішло 5 місяців. Скоро кількість конвеєрів збільшиться. Як повідомляють в компанії, на виготовлення та запуск наступних конвеєрів відведено 4-12 тижнів, в залежності від кількості напрямів сортування. Встановлене обладнання вироблено таким способом, що дозволяє в процесі експлуатації додавати модулі, тим самим збільшуючи кількість напрямків сортування при зміні процесів, та кількість необхідних для обробки обсягів.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук