Звільняти людей у Європі важче, ніж у США: Big Tech пропонує компенсацію до 12 зарплат

Протягом останнього року технологічні компанії заявили про скорочення більше як 400 000 людей. Особливо вражають цифри великих технологічних компаній, котрі одномоментно заявляли про звільнення десятків тисяч людей. Рекордсменом стала Amazon — 27 000 людей отримали повідомлення про скорочення.

  • Та якщо у Штатах процес звільнення відносно простий та швидкий, то ситуація у Європі, де технологічні компанії також мають великі офіси на сотні і тисячі людей, інакший. Через велику соціальну зарегульованість та силу профспілок, а також жорстке законодавство, що захищає співробітників, звільняти людей — довго і складно.
  • Видання India Today зокрема вказує на Францію та Німеччину, що мають складне трудове законодавство. Там представникам Google доводиться зустрічатись з ініціативними групами співробітників та проводити довгі переговори стосовно скорочень.
  • Щоб полегшити свою долю, компанії пропонують спеціалістам великі компенсаційні пакети, що включають кілька зарплат, додаткові страховки та інше. Це все спрямоване на те, щоб працівники швидше погоджувались на звільнення та не вступали у довгу конфронтацію з керівництвом. Amazon, наприклад, обіцяє своїм senior-розробникам, що працювали в компанії від 5 років, до 12 місячних зарплат компенсації при звільнені. В США такого немає.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук