Український сервіс онлайн-консультацій ветеринара VetOnline запустився у Румунії

Український сервіс онлайн-консультацій ветеринара 24/7 vetonline.com.ro на початку лютого 2023 року запустився в Румунії. Як повідомили представники сервісу AIN.UA, ринок Румунії був вибраний через низьку конкуренцію у сфері ветеринарної телемедицини.

  • VetOnline — це сервіс онлайн-консультацій ветеринара в режимі 24/7. Все працює наступним чином: ветеринар підключається за лічені хвилини, а сама консультація відбувається в чаті, де у власника тварини є можливість відправляти фото та відео. Де б ви не були, у вас є можливість швидко отримати консультацію професійного ветеринара, єдине що вам треба мати — доступ до інтернету.
  • В Україні VetOnline був запущений у 2021 році. У 2022 кількість користувачів сервісу зросла на 130% порівняно з попереднім роком. 
  • Румунія була вибрана з декількох причин. По-перше, це доволі великий ринок — 17 млн населення з яких 60% мають як мінімум одного домашнього улюбленця (один з найвищих показників в ЄС). По-друге, низька конкуренція в сфері ветеринарної телемедицини. Сервіс вже отримав перших клієнтів на новому ринку та було надано кілька десятків онлайн-консультацій.
  • «Ветеринарів шукали на молдовських сайтах роботи та в інстаграмі, далі вже з кожним спілкувались. На повну локалізацію платформи пішло, пошук ветеринарів, пошук сапорт менеджера пішло 2 місяці, що я вважаю мега швидко.Ще раз для себе підтвердив що масштабування нашого сервісу можливе дуже оперативне», — зазначив співзасновник сервісу Владислав Гурковський.

Детально почитати про стартап VetOnline можна в матеріалі AIN.UA.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук