Amazon пропонує безкоштовний доступ до AI помічника в написанні коду CodeWhisperer 

Минулого року Amazon запустив попередній доступ до свого помічника кодування на основі штучного інтелекту CodeWhisperer для клієнтів Amazon Web Services. Як повідомляє The Verge, тепер компанія робить CodeWhisperer безкоштовним для розробників, щоб конкурувати з GitHub Copilot AI, що належить Microsoft.

  • CodeWhisperer тепер підтримує кілька мов, включаючи Python, Java, JavaScript, TypeScript і C#, Go, Rust, PHP, Ruby, Kotlin, C, C++, сценарії Shell, SQL і Scala.
  • CodeWhisperer автоматично відфільтровує будь-які проблемні частини коду, та сканує проект на проблеми безпеки, які можуть створити вразливості в коді розробника, водночас надаючи пропозиції щодо усунення будь-яких прогалин.
  • Хоча спочатку CodeWhisperer був доступний лише для клієнтів Amazon Web Services, нещодавно оголошений безкоштовний тариф має зробити його набагато доступнішим для розробників, які не використовують AWS.
  • GitHub, що належить Microsoft, випередив Amazon за допомогою свого інструменту Copilot AI, анонсованого в червні минулого року. Хоча помічник кодування подібним чином генерує та пропонує код з IDE, Microsoft зробила цей інструмент безкоштовним лише для студентів і розробників, які працюють над популярними проектами з відкритим кодом, вимагаючи від усіх інших користувачів платити $10 на місяць.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук