Продажі Hogwarts Legacy на 256% (або у 3,56 рази) перевершили очікування видавництва

Старший глобальний бренд-менеджер Warner Bros Аріан Дарбі на своїй сторінці в Linkedin повідомив, що на старті Hogwarts Legacy продався на 256% більше, ніж прогнозувалося видавцем. Як повідомляє Insider Gaming, понад 12 мільйонів копій гри було продано лише за перші два тижні, що загалом принесло компанії понад $850 млн.

  • Продажі на старті склали 256% від запланованих і перевищили 12 млн копій у перші два тижні, що принесло дохід понад $850 млн.
  • Додаткові 1,8 млрд показів було отримано завдяки першій у своєму роді програмі Fusion, організованій WBD gaming. Крім того, гра змогла побити рекорд Twitch за кількістю одночасних глядачів у піку для однокористувацької гри — 1,3 млн переглядів.
  • Раніше цього місяця GamesIndustry.biz повідомляв, що Hogwarts Legacy був настільки успішним, що загальні продажі відеоігор у першому кварталі 2023 року перевищили продажі у першому кварталі 2022 року, попри те, що у 2022 році були випущені такі ігри, як Elden Ring і Horizon: Forbidden West.
  • Крім того, 5 травня 2023 року Hogwarts Legacy вийде для попереднього, але все ще досить поширеного покоління консолей PlayStation 4 і Xbox One. Це також збільшить кількість проданих копій та загальний прибуток від гри.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук