Сезон електротранспорту: як вберегтися від травмування 

У великому місті персональний електротранспорт – зручний та швидкий спосіб пересування. З кожним роком його обирає все більше людей і, якщо ви з їх числа, ця стаття буде корисною для вас. Нижче ми розкажемо, що допоможе мінімізувати ризик травмування під час поїздок.

  1. Шолом. Це найважливіша частина екіпірування, яку необхідно використовувати під час поїздок, особливо це стосується дітей. Шолом захищає від травм голови та струсу мозку, які можуть статися під час падіння. 
  2. Правильне взуття. Дуже важлива деталь, якою часто нехтують. Ось, що варто пам’ятати, про вибір взуття для поїздок: воно має бути зручним та щільно облягати ногу, але при цьому не здавлюючи її; забезпечувати тісний контакт з педалями та не ковзати. Від цього залежить ваша стійкість та маневреність. 
  3. Рукавички. У холодну пору року вони захищають руки від переохолодження, а в теплу – рятують від натирань. Тому для першого випадку краще обирати повністю закриті варіанти, а для другого чудово підійдуть більш тонкі з обрізаними пальчиками. До речі, влітку це ще й допомагає більш впевнено тримати кермо, адже в рукавичках руки не ковзають від поту. 
  4. Світловідбивні елементи – полоски, наліпки, брелоки, жилети тощо. На вас має бути обов’язково хоча б один елемент, який буде відбивати світло. Особливо, якщо ви збираєтеся їздити після заходу сонця. Такі елементи допомагають іншим водіям бачити вас у темряві, а тому знижують ризик аварій. 
  5. Одяг. В ідеалі це має бути спеціалізований одяг з захисними накладками, але ми розуміємо, що це не завжди практично – не хочеться на роботу возити ще й пів гардеробу, щоб там переодягатися. Тому просто звертайте увагу, щоб одяг був зручний, не обмежував рухів та краще закривав якомога більше тіла, щоб захистити шкіру в разі падіння. 
  6. Наколінники та налокітники, до речі, допоможуть звичайний одяг частково перетворити на спеціалізований. Адже кріпляться окремо та захищають ваші суглоби від сильних травм.

Підібрати захисні аксесуари ви можете в мережі магазинів «Цитрус». Вони першими в Україні почали популяризувати електротранспорт, тому чудово знаються на всьому, що його стосується.

І пам’ятайте: наскільки досвідчено та впевнено ви б не керували електротранспортом, є й інші учасники руху, які часом поводяться непередбачувано. Не нехтуйте власною безпекою – використовуйте захисні аксесуари під час поїздок.  

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук