В Україні запустили Techosystem, що об’єднуватиме гравців технологічної екосистеми

У квітні 2023 почало роботу Techosystem — відкрите обʼєднання гравців технологічної екосистеми України з фокусом на продуктові компанії, що має на меті демонструвати потенціал української техіндустрії для всього світу.

За даними Techosystem, станом на березень 2023 року в Україні налічується 1613 продуктових компаній, 533 сервісних, а також діє 51 інвестор. Найбільш популярними зараз є edtech, agritech та health-cтартапи, продукти з цифрової безпеки та проєкти, які розвивають моделі з використанням штучного інтелекту. Зростає також напрямок Military Tech. Точну цифру проєктів не розголошують, проте лише на платформі їх 42. 

«Мета Techosystem — демонструвати потенціал українського теку для всього світу. Ми об’єднали представників різних напрямків екосистеми: українські продуктові та сервісні компанії, венчурних інвесторів, інкубатори, акселератори, бріджингові організації для забезпечення всебічної підтримки та промотування. Маємо за честь бути організаторами першої української делегації стартапів та представників уряду на найавторитетнішу світову конференцію SelectUSA Summit, що відбудеться завдяки Програмі USAID «Конкурентоспроможна економіка України», — коментує Голова спілки Олександр Яценко.

Друга задача об’єднання — посилення співпраці між ринком та державою. Щоб покращити ситуацію, потрібно найближчим часом вирішити ряд питань, що хвилюють індустрію. Крім того, треба впроваджувати інновації, спрямовані на відбудову та відновлення України. Міністерство цифрової трансформації України підтримує цю ініціативу. 

Techosystem — це розвиток Ukrainian Tech Ecosystem Overview

Techosystem — відкрите обʼєднання учасників технологічної екосистеми України з фокусом на продуктові компанії. Метою спілки є об’єднання всіх гравців ринку для створення більш сприятливих умов ведення бізнесу в Україні та просування екосистеми як інвестиційного напрямку у світі. 

Ініціатива почалась зі створення платформи Ukrainian Tech Ecosystem Overview, що має на меті збір та верифікацію даних про всіх учасників екосистеми: продуктові та сервісні компанії, інвесторів, акселератори, університети, дослідницькі центри, спільноти для її ефективного розвитку. У березні 2023 року на платформі була проведена верифікація даних про продуктові та сервісні компанії, а також інвестиційні фонди в Україні. 

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук