5 українських фінтех-стартапів отримають по $10 000 від Mastercard

Пʼять українських фінтех-стартапів стали учасниками програми Start Path Ukraine від Mastercard. Про це AIN.UA повідомили в пресслужбі компанії. Кожен учасник отримає грант у $10 000.

  • Програма Start Path Ukraine розроблена Mastercard спеціально для українських фінтех-компаній та покликана надати їм можливість зростати і сприяти відновленню економіки України. Програма реалізується за підтримки Національного Банку України та Міністерства цифрової трансформації України. 
  • Протягом шестимісячної програми обрані українські стартапи отримають доступ до ресурсів, менторського супроводу і можливостей нетворкінгу з експертами.
  • Серед головних критеріїв для визначення учасників програми були актуальність рішень для українського ринку, інноваційність, потенціал для масштабування та можливість позитивного впливу на відбудову економіки України.

Стартапи, яких обрали в програму

  • AML Point – рішення для фінансових установ та їхніх спеціалістів з протидії відмивання коштів, що дозволяє автоматизувати процеси фінмоніторингу з урахуванням усіх актуальних вимог законодавства;
  • Electronic KYC це програмне забезпечення (SaaS), яке допомагає банкам і фінтех-компаніям швидко розширювати свої клієнтські бази, зводячи до мінімуму зусилля клієнта для відкриття рахунку та повністю автоматизуючи процес залучення клієнтів;
  • Neofin – комплексне рішення для запуску споживчого кредитування, що покриває всі етапи життєвого циклу кредитного продукту, включно з онбордингом, ідентифікацією і верифікацією, системою для прийняття кредитних рішень, подальшого обліку і обслуговування кредитів;
  • RemOnline – універсальна платформа для малого та середнього бізнесу, що допомагає автоматизувати бізнес-процеси, включно з обробкою замовлень, продажами, управлінням клієнтською базою, складським обліком, фінансами, розрахунком заробітної плати та аналітикою;
  • Zhabka – інноваційне платіжне рішення для підприємців, що дозволяє виставляти та оплачувати рахунки у різних соціальних мережах та месенджерах, не покидаючи чат з клієнтом.

Чому це цікаво

Start Path Ukraine є продовженням глобальної програми Mastercard Start Path, що дає можливість технологічним стартапам на зрілих етапах розвитку швидко масштабуватися завдяки доступу до технологій Mastercard, експертизі і глобальній мережі партнерів. На сьогодні у рамках Start Path підтримку отримали понад 350 стартапів із 42 країн. Багато з них, за даними компанії, виходять на публічні ринки, стають «єдинорогами» та укладають тривалі комерційні контракти з Mastercard.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук