Edible Brands (Arrangements) звільнила понад 50 українських співробітників і не виплачує зарплату

Компанія Edible Arrangements (Edible Brands) ще у листопаді 2022 року без жодного попередження скоротили понад 50 співробітників української команди. Проте, як повідомив в LinkedIn розробник Павло Буйденков, компанія досі не розрахувалася зі своїми колишніми співробітниками.

«Уявіть собі ранок, коли ви прокидаєтеся під знайомий звук сирени повітряної тривоги, готуєтеся до чергового робочого дня і виявляєте, що весь доступ до вашого робочого середовища відкликаний. Без будь-яких пояснень і попереджень. Без будь-якої комунікації та експозиції. На жаль, багатьом людям у моїй країні не потрібно це уявляти, тому що це наша реальність. Описана вище ситуація сталася зі мною та моїми колегами з українського офісу Edible Brands (Edible Arrangements)», — розповів Буйденков.

  • 17 листопада 2022 року компанія Edible Brands різко припинила співпрацю з понад 50 українськими спеціалістами.
  • Після паузи генеральний директор компанії Тарік Фарід пообіцяв виплатити 100% компенсацію в обмін на корпоративне обладнання. У відповідь члени команди Ukrainian Edible Brands власним коштом відправили обладнання з різних куточків України та з-за кордону. Проте гроші так і не були виплачені.

«Минали тижні й місяці. Представники Edible Brands частково спілкувалися, обіцяючи виплати після регулярних аудитів та бухгалтерського обліку. Однак після пів року обміну вимогами та доказами нашої чесної роботи українська команда отримала лише більше запитів на підтвердження виконаних нами завдань (що фактично суперечило вимогам наших контрактів з американською компанією) та черговий аудит від найнятої ними української юридичної фірми», — додає колишній співробітник.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук