В Counter-Strike: Global Offensive створили карту, яка розповідає про воєнні злочини росії

Helsingin Sanomat, найбільша газета Фінляндії, креативно підійшла до поширення правдивих новин у росії: вона розмістила інформацію на спеціальній карті Counter-Strike: Global Offensive. Як повідомляє Kotaku, коли гравець помирає на карті de_voyna, він може знайти кімнату, в якій зібрана інформація про воєнні злочини російської армії в Україні.

Карта de_voyna. Джерело: AIN.UA
  • Минулого року російський парламент постановив, що поширення «неправдивої інформації» є кримінальним діянням, яке передбачає покарання у вигляді 15 років позбавлення волі. Через це декілька російських ЗМІ закрилися, а BBC пішла з країни.
  • Тож найбільша газета Фінляндії Helsingin Sanomat заплатила двом дизайнерам карт, щоб вони створили карту з прихованою кімнатою, яка детально описує жахи війни в Україні. Helsingin Sanomat випустила карту 2 травня.
Карта de_voyna. Джерело: AIN.UA
  • Коли гравець помирає на карті de_voyna, він може вільно блукати простором і знаходити підземну кімнату. Увійшовши, гравці можуть побачити газетні заголовки про війну в Україні, включно з різаниною в Бучі, де було виявлено масові поховання. 
Карта de_voyna. Джерело: AIN.UA
  • На карті вказано місця в Україні, які атакували російські солдати, а в таблиці вказано кількість убитих росіян. Інша станція розповідає про українця Юрія Глодана, сім’я якого загинула від ракетного удару, коли він йшов за продуктами.
Карта de_voyna. Джерело: AIN.UA
  • Як помітив AIN.UA, карта de_voyna вже стала найпопулярнішою користувацькою картою за останній тиждень в майстерні Counter-Strike: Global Offensive. Завантажити її можна за посиланням.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук