Підбірка з 20 сайтів для пошуку дистанційної роботи з оплатою в доларах

Програміст Хасан Тур, який веде блог про штучний інтелект, технічні інструменти, онлайн-бізнес і продуктивність опублікував у своєму Twitter підбірку з 20 сайтів для пошуку дистанційної роботи з оплатою в доларах. Редакція AIN.UA виконала переклад.

JustRemote

JustRemote. На цьому сайті ви можете знайти віддалену роботу, яка вам підходить. Відкрийте для себе повністю та частково віддалені вакансії від найбільших компаній.

Wellfound

Wellfound від Anglelist. На Wellfound ви можете знайти унікальні вакансії в стартапах і технологічних компаніях, які більше ніде не знайдете. Попрощайтеся з супровідними листами – ваш профіль – це все, що вам потрібно. Один клік і готово.

Working Nomads

Платформа віддалених робочих місць Working Nomads спеціально для віддалених співробітників. Працюйте віддалено з будь-якої точки світу.

Remote Trusted веб-сайти від лідерів дистанційної роботи. Легко отримайте віддалену роботу за допомогою цього сайту з будь-якої точки світу.

oDesk Work

oDesk work. Використовуйте oDesk work, щоб легко знайти будь-яку віддалену роботу. Знайдіть ідеальні фрілансерські/віддалені проекти, пов’язані з вашим досвідом.

Job Board Search

Job Board Search. На цій платформі ви знайдете підібраний вручну список найкращих віддалених вакансій, пов’язаних із 200+ різними категоріями.

JS Remotely

JS Remotely. Найкращий веб-сайт для пошуку віддаленої роботи JavaScript. Понад 200 нових вакансій щодня на цій платформі, пов’язаних із JavaScript.

Remote.co

Remote.co Надзвичайно простий пошук для тих, хто шукає роботу. З легкістю знаходьте роботу, характерну для вашої країни.

Remote OK

Remote OK Легко знаходьте віддалену роботу. Remote OK має систему, яка робить пошук роботи чи можливостей працевлаштування дуже легким.

Himalayas

Himalayas. Віддалена дошка вакансій, яка вам сподобається навіть під час серфінгу. Ви можете знайти віддалену роботу, яка вам подобається, із понад 100 категорій і отримати роботу.

We Work Remotely

We Work Remotely. We Work Remotely – це найбільша спільнота дистанційної роботи у світі. Це напрямок номер один для пошуку та списку неймовірних віддалених вакансій.

Flex Jobs

Flex Jobs. Сайт вакансій №1, де можна знайти першокласну віддалену роботу та гнучкі можливості роботи з усього світу. Запишіться і знайдіть роботу.

Fiverr Fiverr

Fiverr Fiverr — безкоштовна платформа для всіх. Почніть заробляти з першого дня, зареєструвавшись і створивши свій профіль. Найкраще для фрілансерів.

Upwork

Upwork. Upwork має більш різноманітну категорію талантів, проектів і безкоштовного членства. Їм довіряють понад 100 компаній у всьому світі.

Freelance Writing

Freelance Writing. Freelance Writing створений спеціально для письменників. На веб-сайті так легко знайти вакансії. Зареєструйтеся та почніть працювати, знаходячи роботу, пов’язану зі своїми навичками.

Freelancer

Freelance — це платформа для початківців, щоб отримати роботу. На цій платформі доступні веб-дизайн, графічний дизайн та інші сфери, як-от письмові роботи. Зареєструйтесь і почніть.

Indeed

Indeed. Indeed, на мою думку, є найкращою платформою для пошуку віддаленої роботи. Ви можете знайти роботу та подати заявку за допомогою справді найкращої функціональної системи автозаявки.

Outsourcely

На Outsourcely ви можете знайти роботу на неповний або повний робочий день. Легко знайдіть роботу для веб-розробки, дизайну тощо.

Problogger

Problogger призначений для блогерів і авторів контенту. Отримайте віддалену роботу, зареєструвавшись і подавши заявку зі своїм портфоліо.

LinkedIn

LinkedIn. Так, ви також можете знайти віддалену роботу в LinkedIn. Розділ про роботу в LinkedIn такий чудовий. Ви можете знайти роботу, пов’язану з вашими поточними навичками, у компаніях вищого рівня.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук