Як за 10 хвилин почистити Gmail за допомогою фільтрів пошти

Читати на RU

Якщо в хмарі Google закінчується місце й пошта забита по саму зав’язку, очевидне рішення — почистити поштову скриньку. Для очищення пошти Gmail є багато способів та сервісів. А якщо немає часу розбиратися, можна за 10-15 хвилин упоратися засобами самої пошти — фільтрами.

Ідея в тому, щоб відфільтрувати в скриньці листи за певною ознакою. Наприклад, якщо потрібно швидко почистити пошту від непотрібних листів, можна відфільтрувати найдавніші та найважчі, із вкладеними фото, pdf-файлами тощо. Зробити це можна такими способами:

  • Наприклад, ви хочете знайти всі листи, які важать понад 10 МБ. Для цього потрібно в рядку пошуку в пошті набрати команду, яка фільтрує листи за розміром: larger:10mb або size:10mb. Замість цифр «10» можна підставити будь-які інші.
  • Можна вибрати будь-який з додаткових фільтрів (наприклад, лише листи із вкладеннями або лише листи за певний період часу).
  • Також можна вибрати розширені налаштування (advanced search). У такий спосіб можна шукати листи від певного контакту, за конкретну дату, такі, що містять визначені слова.
  • У такий спосіб можна швидко шукати та видаляти непотрібні листи. Найочевидніший варіант для очищення пошти — шукати старі листи з важкими вкладеннями на зразок необроблених фото. Але можна шукати й за певним контактом (наприклад, щоб видалити все листування з партнером, з яким ви більше не працюєте), або за теками та ін.
  • Усі ці фільтри дублюються командами в рядку пошуку. Наприклад, щоб швидко знайти листи від певного контакту, слід набрати from:(адреса пошти). Щоб знайти листи за певну дату, потрібно набрати after:(дата у форматі рік/місяць/день) before:(дата у форматі рік/місяць/день) тощо.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук