Мінцифри запустило «Дія.Освіта», де можна безкоштовно вивчати нові професії

Читати на RU

17 травня Міністерство цифрової трансформації (Мінцифри) запустило освітню платформу «Дія.Освіта». Тут можна безкоштовно вчитися, опанувати нову професію та подивитись вакансії для неї. Про це AIN.UA повідомили у відомстві.

  • «Дія.Освіта» — це результат розвитку проекту «Дія.Цифрова освіта», який запустили ще 2020 року, який був зосереджений на цифровій грамотності. За цей час на платформі зареєструвалося майже 2 млн користувачів. Компанія Google виділила на перезапуск платформи грант у $2 млн.
  • Зараз на «Дія.Освіта» зібрані освітні матеріали, за допомогою яких можна познайомитися з новими професіями: від ландшафтного дизайну до баристи, від графічного дизайнера до пекаря, від проектного менеджера до пакувальника. Також на платформі залишаються доступними матеріали із цифрової грамотності чи кібербезпеки.
  • Усі матеріали на платформі — безкоштовні. Контент доступний українською та англійською мовами.
  • Повний список професій та напрямів можна подивитися на сайті проекту, цей перелік поповнюватиметься. Пріоритет становлять професії, що мають попит на ринку праці. Після завершення навчання користувач отримує відповідний сертифікат.
Приклади освітніх програм на порталі, скріншот з «Дія.Освіта»
  • Знання на «Дія.Освіта» викладаються у форматі онлайн-серіалів (мікронавчання з обов’язковими стоп-уроками, подкастів, вебінарів, гайдів, а обличчями багатьох курсів стають експерти, відомі діячі та лідери думок. Освітні серіали орієнтовані на всі цільові аудиторії будь-якого віку.
  • На додаток до теоретичної частини можна проходити симулятори з реальними завданнями, з якими стикаються працівники в різних сферах. Симулятор імітує реальні робочі ситуації і дає студенту можливість спробувати себе у ролі спеціаліста, на якого він вчиться. Після обраної відповіді експерт пояснить, яка з них була правильною.
  • Усі симулятори та серіали створювалися спільно з провідними представниками індустрій. Серед них — технологічні компанії: Ajax Systems, EPAM, Ciklum, ЛУН, Stfalcon, SendPulse, UnitCity, Vaimo, SupportYourApp, SEO for Media; освітні ініціативи: Bazilik, Projector Creative & Tech Institute, Beetroot Academy; бренди одягу: Etnodim, RITO, Motrya; ресторанний та гастробізнес: Lviv Croissants, «Сільпо», сайти з пошуку роботи: Jooble, Work.ua, Robota.ua та багато інших проектів.
  • На сайті також можна пройти тест з профорієнтації, який допоможе користувачеві визначитися з роботою, яка йому сподобається.
  • Після перегляду серіалів можна ознайомитися з актуальними вакансіями за обраною професією на сайтах Jooble, Work.ua та Robota.ua.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук