Visa відкриває ІТ-хаб на 1500 людей в Польщі. Найматимуть і українців

Читати на RU

Компанія Visa відкриває великий ІТ-хаб у Польщі та планує, що протягом наступних кількох років у ньому працюватимуть 1500 ІТ-спеціалістів. Як пише ITwiz, це перший подібний проект у Центральній та Східній Європі. Visa вирішила запустити його через високу якість локальних талантів, а також планує брати на роботу спеціалістів з України.

  • Visa працює у Польщі з 1995 року. Даний хаб стане п’ятим глобальним центром технологій і продуктів Visa і матиме велике стратегічне значення. Зокрема, у такий спосіб компанія планує інвестувати в Європейський регіон.
  • Інвестиції призначені для підтримки моделі розвитку інновацій 24/7 і подальшого сприяння швидкому розвитку цифрової комерції та платежів. Visa високо оцінює місцеві таланти, а також спеціалістів з України, які переїхали до Польщі через повномасштабне вторгнення росії.
  • Наразі на сайті опубліковано 2 вакансії у Познані та 25 – у Варшаві.

«У Польщі є висококваліфіковані працівники та квітучий ІТ-сектор. Ось чому це ідеальне місце для пошуку нових талантів і створення нових платіжних рішень з нашими партнерами та компаніями», — прокоментував Раджат Танеджа, президент відділу технологій Visa.

«Різноманітність і інклюзивність є для нас важливими цінностями, і в міру зростання Visa ми прагнемо забезпечити, щоб наша організація все більше відображала багатий потенціал громад, у яких ми живемо та працюємо. У Польщі це означає набір кадрів із різноманітних талантів, включаючи плани для кандидатів з України та інших частин регіону», – сказала Шарлотта Хогг, генеральний директор Visa Europe.

  • За словами Танеджи, наразі Visa зосереджується на розробках у сфері штучного інтелекту наступного покоління, кібербезпеки, а також стійкості та доступності мережі компанії.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук