Meta розробляє власний аналог Twitter і натякає на бездумне керівництво Маска

Читати на RU

У Meta імовірно працюють над конкурентом Twitter: один із топ-менеджерів компанії влаштував команді попередній перегляд майбутнього аналога Twitter, як повідомляє The Verge. За словами представників компанії, майбутню соцмережу створюють для людей, що шукають «розумно керовану платформу, якій можна довіряти».

Зображення: The Verge
  • Конкурент Twitter буде заснований на Instagram і інтегруватиметься з ActivityPub, децентралізованим протоколом соціальних мереж. Теоретично це дозволить користувачам нового сервісу переносити свої облікові записи та підписників із собою в інші програми, які підтримують ActivityPub, зокрема Mastodon.
  • Майбутня соцмережа, яку на тій зустрічі директор із продуктів Meta Кріс Кокс назвав «нашою відповіддю на Twitter», використовуватиме систему облікових записів Instagram для автоматичного заповнення інформацією про користувача.
  • «Ми почули прагнення авторів і громадських діячів, які зацікавлені в тому, щоб мати розумно керовану платформу, якій, на їхню думку, можна довіряти та покладатися на її поширення», — сказав директор із продуктів Meta Кріс Кокс, натякаючи на те, як Ілон Маск бездумно керує Twitter.
  • Він також зазначив, що розробка нової соцмережі, яка має перехопити користувачів у Twitter, розпочалось ще в січні 2023 року.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук