Vodafone перезапускає Vodafone TV. Які тарифи

Читати на RU

Vodafone презентує повністю оновлений сервіс для перегляду легального відео-контену Vodafone TV. Як повідомили в компанії, зараз в каталозі сервісу понад 10 000 фільмів та серіалів, а бібліотеку обіцяють оновлювати.

Зображення: Vodafone

Vodafone TV має понад 220 популярних та преміальних каналів, більше ніж 10 000 фільмів та серіалів — світові прем’єри MIRAMAX, MGM, Sony та Disney в HD та 4К-якості, а також дитячі мультфільми.

«Ми перезапускаємо Vodafone TV, оскільки бачимо попит на якісний сервіс з легальним контентом, яким зручно користуватись. Оновлений сервіс буде цікавий і як самостійний продукт, і як складова наших конвергентних пропозицій. Vodafone нещодавно вийшов на ринок фіксованого інтернету в Україні, отже тепер ми можемо запропонувати абонентам повний пакет телекомунікаційних послуг: мобільний зв’язок, телебачення та гігабітний інтернет — коментує оновлення Vodafone TV Андрій Отрощенко, директор з маркетингу Vodafone Україна.

Отрощенко зазначив, що компанія також вивчає можливості партнерства з провідними контент-провайдерами для створення ексклюзивного контенту, щоб зробити Vodafone TV ще більш привабливим для клієнтів.

Зображення: Vodafone

Користувачі можуть обрати для підключення один з трьох тарифів з різним наповненням від 99 грн/місяць, при цьому перші 7 днів користування не тарифікуються. У абонентів Vodafone при перегляді Vodafone TV з мобільного інтернету Гігабайти не витрачатимуться.

Сервіс доступний на планшетах, смартфонах, у вебверсії, а також на телевізорах з Android TV. На 1 акаунт користувача можна прив’язати до 5 пристроїв. Щоб почати користуватися Vodafone TV,  встановіть застосунок у Play Market або App Store. Далі пройдіть реєстрацію за допомогою номера телефона і підключіть тариф. Також сервіс доступний і у веб-версії.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук