10 найбільших інвестицій у регіоні Центрально-Східної Європи за червень

Читати на RU

Команда AIN.Capital активно слідкує за тим, що відбувається та як розвивається tech-сцена Центрально-Східної Європи. Щомісяця редакція англомовного видання збирає інформацію про найбільші угоди, у яких брали участь стартапи та фонди країн регіону. У свіжій добірці — 10 червневих інвестицій.

Стартапи

Країна: Естонія

Інвестори: Європейський банк реконструкції та розвитку

Sunly — незалежний виробник енергії, що займається проектами з розвитку відновлюваної енергетики, такі як Sunly Infra, у країнах Балтії та Польщі. Компанія також керує портфелем стартапів у сфері відновлюваної енергетики та електрифікації в Естонії через мережу Sunly Startup.

Країна: Чехія

Інвестори: Westly Group, Fifth Wall,  ArcTern Ventures, KAYA та Inven Capital

Woltair розробляє платформу для поєднання компаній, які встановлюють екологічно чисті енергетичні рішення, такі як теплова помпа або сонячна панель, зі своїми споживачами. З моменту свого запуску у 2018 році, стартап отримав понад 3000 клієнтів та скоротив викиди CO² на понад 9000 тонн.

  • MESI, €18 млн

Країна: Словенія

Інвестор: SHS

MESI розробляє рішення для диджиталізації діагностичних робочих процесів у медичній сфері У портфоліо компанії — продукти для медичного обстеження, такі як 12-канальний електрокардіограф, прилад для проведення первинної спірометрії, прилад для вимірювання кісточково-плечового індексу тощо.

Країна: Словаччина

Інвестори: Taiwania Capital, Crowdberry, EIC Fund, Venture to Future Fund

Sensoneo займається розробкою рішень для розумного управління відходами. Мета стартапу — допомогти містам і підприємствам впоратися з браком ефективності та прозорості у цій сфері. До портфоліо Sensoneo входять сенсорні системи моніторингу наповненості баків та збору відходів, рішення для планування маршрутів тощо.

Країна: Угорщина

Інвестори: MassMutual Ventures (MMV)

Turbine створює платформу для розуміння внутрішніх механізмів раку. Компанія використовує свою запатентовану технологію Simulated Cell у поєднанні з AI та ML для моделювати впливу лікарських сполук, яких ще може не існувати, на клітини хворих на рак, зокрема.

Країна: Польща

Інвестор: Blachy Pruszyński 

Contec — стартап, що займається виробництвом сажі, масла та сталі, яку отримують у процесі піролізу з гуми та пластику шляхом переробки утилізованих автомобільних шин. Це раунд — додатковий до березневого, коли стартап залучив €10 млн від HiTech ASI та Warsaw Equity Group.

Країна: Австрія

Інвестори: MassMutual Ventures (MMV) та Wellington Partners

nyra health — це цифрова терапевтична платформа для людей із неврологічними захворюваннями, раніше відома як myReha. Флагманський додаток використовує технологію штучного інтелекту, щоб створювати індивідуальні плани терапії для кожного користувача.

Фонди

Країна: Австрія

Стартап: німецький FERNRIDE

FERNRIDE — логістичний стартап, що розробляє масштабовані рішення для автоматизації та віддаленого керування електровантажівками. Його ціль — підвищити продуктивність бізнесу, сприяти захисту навколишнього середовища та проказувати безпеку працівників. Серед клієнтів FERNRIDE — Volkswagen, HHLA та DB Schenker, які обслуговують понад 1000 вантажівок тільки в Європі.

Країна: Чехія

Стартап: британський ElevenLabs

ElevenLabs розробляє програмне та інструменти, що перетворюють будь-який текст на мову за допомогою синтетичних голосів, клонованих голосів або шляхом створення абсолютно нових штучних голосів, які можна налаштувати відповідно до статі, віку та акценту.

Країна: Чехія

Стартап: лондонський RoyaltyRange

RoyaltyRange працює на ринку баз даних. Портфоліо продуктів складається з 8 баз та різних інструментів для роботи з даних, включно з транзакційними базами даних, що містять дані про ставки роялті, комісію за послуги та процентні ставки за кредитами за угодами третіх сторін. Серед клієнтів — KPMG, Ernst & Young, Deloitte та PwC.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук