Скільки заробляють українські IT-спеціалісти порівняно з Польщею та США

2

Скільки програмісти, продакт-менеджери та веб-архітектори заробляють в середньому в Україні порівняно із Польщею, Німеччиною та США. «NV Бізнес» публікує середні зарплати IT-cпеціалістів у цих країнах за даними консалтингової компанії Korn Ferry.

  • Максимально схожий за рівнем зарплат на український ринок сьогодні ринок Польщі, як вважає менеджер по роботі з клієнтами (Україна та Центральна Азія) Korn Ferry Анастасія Смоляніна, яку цитує видання. Це стало одним із факторів для українських компаній при виборі регіону для релокації або відкриття нових офісів.
  • За даними Korn Ferry, через війну велика кількість IT-компаній говорить про демпінг на ринку праці. Зарплати поточних співробітників лишаються на довоєнному рівні, але при наймі нових людей зарплатні пропозиції поменшали. Середні зарплати в Україні зараз виглядають так:
Інфографіка «NV Бізнес»
  • Найпопулярнішою мовою серед українських розробників лишається JavaScript, за нею йдуть Java і Python. С#, РНР та С++ також утримують позиції в топ-10 найпопулярніших мов.
  • Для порівняння із даними попередньої інфографіки, нижче наведені середні зарплати IT-спеціалістів у Польщі, Німеччині та США:
Інфографіка «NV Бізнес»
Інфографіка «NV Бізнес»
  • Також, за даними Korn Ferry, тенденція переглядати зарплати зберігається, і важливими факторами для цього рішення є показники співробітника: продуктивність, досвід, темпи професійного та кар’єрного зростання.
Залишити коментар

Коментарі | 2

  • Як на мене доволі посередній аналіз, адже це не порівняння яблук з яблукам. Більше правильно було б скорегувати зарплатні данні з рівнем податків та вартості життя.

    Такий аналіз підходить в межах однієї країни, але не між.

    • Тоді вже треба корегувати і можливості росту, перспективи економік країн, безпеки, інфраструктури. Навіть якщо взяти можливості – статистика США відображає середню температуру по палаті, але штати великі і різні – хто хоче може заробляти і 300к, все залежить від мотивації, досвіду, багато залежить від того як довго ви працюєте на одну компанію, який ваш імпакт – якшо це взяти до уваги то верхньої планки в штатах практично немає.

Пошук