Mythical Games, американська Web3-студія з офісом у Києві, залучила $37 млн

Ігрова компанія Mythical Games залучила $37 млн. Про це у LinkedIn повідомив Влад Панченко, засновник української DMarket, яка стала частиною Mythical Games наприкінці січня цього року. Американська Web3-студія має офіс у Києві та продовжує його розширювати — зараз відкрито 4 вакансії.

  • Нова інвестиція — це розширення раунду Серїі С на $150 млн, який Mythical Games закрила у листопаді 2021 року. На це раз інвесторами виступили Scytale Digital, ARK Invest, Andreessen Horowitz та Animoca Brands.
  • Mythical Games має офіс у Києві, який отримала внаслідок купівлі української DMarket. В рамках угоди київська команда стала частиною підрозділу Mythical East, а співзасновники DMarket Влад Панченко та Тамара Сланова приєдналися до керівництва Mythical і працюють над технологіями маркетплейсів для геймінгу.
  • Зараз у київському офісі Mythical Games відкрито 4 вакансії: Project Managers, Senior Back-end Developer, Tech Lead Back-end Senior та Java/Kotlin Developer.
  • Залучені кошти Mythical Games, між іншим, планує інвестувати у розвиток ігрового маркетплейсу Mythical Marketplace 2.0. Він побудований на новому Layer 1 EVM-блокчейні і працює із власними токенами компанії MYTH. Внаслідок угоди з DMarket Mythical Games тепер має другий за обсягом процесинг цифрових активів на блокчейні (після Ethereum Mainnet).
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук