У додатку «єППО» зʼявились персоналізовані попередження про повітряну загрозу

Читати на RU

Додаток «єППО», який дозволяє користувачам передати інформацію до сил ППО в разі, якщо вони побачать проліт ракети, додав нову функцію. Тепер користувачі додатку зможуть отримувати персоналізовані попередження про повітряну загрозу – тобто, коли загроза близька безпосередньо до них по геолокації. Про це повідомив один із розробників додатку Геннадій Сульдін.

  • Додаток створила група одеських волонтерів «Технарі» на чолі з Геннадієм Сульдіним і Андрієм Косяком. Волонтерська ініціатива «Технарі» у складі громадської організації «Оборона Одеси 2.0» працює з весни 2022 року. Допомагали переважно оптикою та електронікою підрозділам артилерії, ППО, розвідки.
  • На початку повномасштабного вторгнення вони запустили додаток «єППО», який збирає дані у реальному часі від людей, які на власні очі бачили проліт ракети або дрона. Дані від користувачів узагальнюють і наносять на карту. Знаючи характеристики цілі, можна приблизно спрогнозувати подальшу траєкторію.
  • Зараз у додатку включили можливість для його користувачів отримувати особисті попередження в той час, коли географічно загроза близька до них.

«Відсьогодні користувачі додатка також зможуть отримувати персональні попередження про повітряну загрозу саме для них, коли їх координати будуть близькими до обчисленої траси польоту російського металобрухту за 5-10 хвилин», — пише Сульдін.

  • Зараз додаток встановлений у 337 000 користувачів. Розробники пишуть, що якщо до нього доєднаються ще 45 000-50 000 людей, точність обчислень та ефективність персональних попереджень підвищиться.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук