Харків’яни створили тактичний симулятор РПГ-7 для тренування військових

Читати на RU

Харківська компанія SkifTech, яка виробляє тактичні симулятори для війська, розробила протитанковий гранатомет РПГ-7 на основі лазерних технологій для тренування. Перший його прототип уже тестують у війську. Про це AIN.UA розповіли в компанії.

Що це за симулятор

Гранатомет РПГ-7 використовують різні роди військ, включаючи піхоту, бронетанкові війська та артилерію. Його застосовують для знищення танків, бронетранспортерів та інших броньованих цілей, а також ворожих позицій, які знаходяться на відстані, які не можна дістати артилерією.

Тактичний симулятор гранатомета, який розробила компанія, використовують для тренування заряджання та поводження із РПГ-7, наведення на ціль у бойових умовах. Його вага та розмір відповідають характеристикам справжнього гранатомета.

Фото надане компанією

Як відбувається тренування?

Лазерний тренажер РПГ-7 підключають до інструкторського планшета чи комп’ютера. На полігоні встановлюють систему радіопокриття. На бронетехніку, з якою тренуватимуться військові, встановлюють спеціальні пристрої фіксації ураження цілі: вони прийматимуть лазерний випромінювач. Військовий заряджає симулятор гранатою, наводиться на ціль та «вражає» її. А інструктор аналізує постріл, виявляє помилки та моменти, які можна було би покращити.

Цей симулятор можна використовувати і для індивідуальних тренувань, так і в загальній тактичній підготовці, з іншим обладнанням Skiftech (симулятори персональної зброї, вибухових
пристроїв, бронемашин, артилерії, мінометів тощо).

Про компанію

Компанія і торгова марка Skiftech виросли із харківської мережі пейнтбольних клубів. У 2005 році Юрій Лавренов заснував пейнтбольний клуб, який за 4 роки розрісся до парку на 8 майданчиків. Згодом до Юрія долучився партнер Михайло Обод, разом з яким у 2011 році запустили нову послугу — Lasertag. Поступово почали виробляти власне ПЗ, яке активно купували ігрові клуби.

Після початку війни до засновників компанії звернулися знайомі з Академії танкових військ, з пропозицією зайнятися виготовленням та проведенням тренувань на симуляторах. Детальнішу історію компанії AIN.UA уже розповідав раніше.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук